از 20 دی تا پیشرفت

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های آزمون‌های برنامه‌ای فاصله‌ی منظم و دو هفته‌ای آن است که باعث ایجاد نظم در برنامه‌ی مطالعاتی می‌شود.

از 20  دی تا پیشرفت

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های آزمون‌های برنامه‌ای فاصله‌ی منظم و دو هفته‌ای آن است که باعث ایجاد نظم در برنامه‌ی مطالعاتی می‌شود. آزمون‌های 20 و 27 دی ماه برای گروه دانش‌آموزان کنکوری یک فرصت ارزشمند به حساب می‌آید که اگر با برنامه‌ریزی درست پیش بروند، تاثیر چشمگیری در پیشرفت آن‌ها خواهد داشت.

به منظور جلوگیری از کاهش سرعت مطالعه و مدیریت زمان، برنامه‌ریزی خود را همانند آزمون‌های قبل برای دو هفته در نظر بگیرید. مطالعه، مرور و جمع‌بندی تا آزمون 20 دی و از طرفی حضور در امتحان‌های مدرسه آمادگی شما را دوچندان خواهد کرد.

شرکت در آزمون 20 دی و پاسخ‌گویی به سوالات طراحی و کنکور، ارزیابی صحیح و واقع‌بینانه‌ای به شما می‌دهد.

کار اصلی بعد از آزمون 20 دی شروع می‌شود. کارنامه‌هایتان را ارزیابی و تحلیل کنید. روی روش‌های مطالعه و میزان مطالعه متمرکز شوید. کارنامه‌ی این آزمون نشان‌گر نهایت تلاش شماست. عدم پاسخ‌گویی‌ها و پاسخ‌های اشتباه نشان‌گر مباحثی است که در آن‌ها یادگیری کافی نداشتید و به تسلط نرسیده‌اید.

برای یک هفته‌ی انتهایی تا آزمون 27 دی برای مباحث مذکور کاری ویژه انجام دهید. برای مثال آن‌ها را از کتاب درسی مرور کرده، سوالات تستی مشابه حل کنید و نهایتاً حل کارنامه‌ی اشتباهات آزمون محور را در برنامه‌ی روزانه‌ی خود بگنجانید.