هر روز یک درس را در سایت کانون پیگیری کنید

در سایتwww.kanoon.ir امکان ویژه‌ای برای دانش‌آموزان همه‌ی پایه‌های تحصیلی در نظر گرفته شده است.

هر روز یک درس را در سایت کانون پیگیری کنید

در سایتwww.kanoon.ir  امکان ویژه‌ای برای دانش‌آموزان همه‌ی پایه‌های تحصیلی در نظر گرفته شده است. هر روز هفته، به یک درس اختصاص پیدا کرده است و در این روز، مطالبی که در صفحه‌ی مقطع شما ارسال می‌شود، به همان درس ارتباط دارد.

به‌عنوان مثال، برای شما دبستانی‌های عزیز، روز شنبه روز درس فارسی است. در این روز، تحلیل سؤالات درس فارسی، تمرینات آمادگی برای آزمون بعدی، فیلم‌های آموزشی درس فارسی، خلاصه‌درس، کلکسیون روش مطالعه و ... روی سایت قرار می‌گیرد.

شما هم می‌توانید در این روز در صفحه‌ی مقطع خودتان سؤالات مربوط به درس فارسی را بپرسید تا گروه تولید آزمون به سؤالات شما در این بخش پاسخ بدهند.

برنامه‌ی روز درس‌های سایت کانون برای گروه دبستان به صورت زیر است:

شنبه

فارسی و نگارش فارسی

یک‌شنبه

ریاضی

دوشنبه

علوم تجربی

سه‌شنبه

مطالعات اجتماعی

جمعه

هدیه‌های آسمان

خوبی تمرکز روی یک درس در هر روز این است که ما برای تولید محتوا برای شما دانش‌آموزان، مطمئن می‌شویم که به همه‌‌ی درس‌ها توجه کرده‌ایم و مطالب آموزشی را به‌اندازه در اختیار شما قرار داده‌ایم. شما هم برنامه‌ی خودتان را با این برنامه هماهنگ کنید تا مطمئن شوید که برای همه‌ی درس‌ها وقت گذاشته‌اید.

هر روز می‌توانید بعد از انجام تکالیف مدرسه، روی یک درس تمرکز کنید. برای دریافت تمرین‌های بیشتر یا تحلیل سؤال‌های دام‌دار و پربحث آن درس، به مطالب روز درس سایت مراجعه کنید و یادگیری خود را تکمیل کنید.

اگر در روش مطالعه‌ی درسی مشکل دارید، می‌توانید در روز آن درس، به کلکسیون روش‌های سایت مراجعه کنید و رمز موفقیت برترها را بخوانید و شما هم در روش مطالعه‌تان تغییری ایجاد کنید.

منبع :