آزمون هدیه 20 دی - ششم دبستان

سلام دوستان خوب ششمی با توجه به تعطیلی‌های مکرّر مدارس در این چند مدت اخیر به دلایل مختلف مانند آلودگی و سرمای هوا، امتحانات نیم‌سال اول در بسیاری از شهرها با کمی تأخیر برگزار می‌شود.

آزمون هدیه 20 دی - ششم دبستان

سلام دوستان خوب ششمی

با توجه به تعطیلی های مکرّر مدارس در این چند مدت اخیر به دلایل مختلف مانند آلودگی و سرمای هوا، امتحانات نیم‌سال اول در بسیاری از شهرها با کمی تأخیر برگزار می‌شود. به همین علّت در راستای هماهنگی برنامه‌ی آزمون با برنامه‌ مدارس، تاریخ برگزاری آزمون 20 دی ماه به 27 دی ماه موکول گردید. آزمون های 4 و 18 بهمن نیز به هفته‌ی بعد از آن موکول شد. 

با توجه به فاصله‌ی حدودأ یک ماهه‌ی آزمون 29 آذر و آزمون 27 دی، کانون فرهنگی آموزش تصمیم گرفت در برخی از پایه‌ها از جمله مقطع ششم در تاریخ 20 دی ماه آزمون هدیه ویژه‌ی تمام دانش‌آموزان (کانونی و غیر کانونی) برگزار کند. مباحث این آزمون مشابه مباحث آزمون 27 دی ماه است با این تفاوت که آزمون هدیه‌ی 20 دی سؤال تشریحی ندارد. در ادامه نکات مربوط به آزمون هدیه آورده شده است...

نکاتی پیرامون آزمون هدیه:

1) این آزمون رایگان است و وجهی بابت آن پرداخت نمی‌کنید.

2) برای شرکت در این آزمون حتما باید در اپلیکیشن کانونی‌ها ثبت نام کنید.

3) جهت ثبت‌نام در این آزمون بایستی اپلیکیشن کانونی‌ها را بر روی گوشی خود نصب کنید. (لینک نصب اپلیکیشن فعال شده است.)

4) پاسخ‌گویی به هر یک از دفترچه‌های پیشرفت درسی (عادی) و دفترچه‌ی پیشرفته (آمادگی برای آزمون تیزهوشان) اختیاری است. ضمن اینکه می‌توانید به سؤالات هر دو دفترچه نیز پاسخ دهید.

5) دوستان و هم‌کلاسی‌های خود را برای شرکت در آزمون هدیه دعوت کنید.

6) مشخصات مربوط به ویژگی‌های آزمون هدیه در زیر آمده است.


دانلود اپلیکیشن کانونی‌ها و ثبت‌نام از طریق آن