جزئیات دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی اعلام شد

تقویم دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی سال 1399 منتشر شد.

جزئیات دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی اعلام شد

تقویم دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی سال ۱۳۹۹ منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، جزئیات دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی اعلام شده است و دانشجویان علوم پزشکی می توانند بر اساس زمان بندی اعلام شده در این دوره ثبت نام و شرکت کنند.

اسامی دانشجویان از سوی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی در اول اسفندماه ۹۸ به دبیرخانه المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی اعلام می شود. این کار بر عهده سرپرستان است.

دانشجویان معرفی شده باید در روزهای ۴ تا ۶ اسفندماه ۹۸ با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir در آزمون غربالگری ثبت نام کنند.

آزمون غربالگری متمرکز (مرحله اول آزمون افرادی) در ۲۲ فروردین ماه ۱۳۹۹ در مرکز سنجش آموزش پزشکی و دانشگاه هایی که اسامی آنها اعلام می شود، برگزار خواهد شد.

عناوین کار گروهی از سوی دبیرخانه المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی در اول اردیبهشت ماه ۹۹ اعلام می شود.

نتایج آزمون غربالگری و معرفی ۳۰ تیم راه یافته به مراحل بعدی در ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۹ از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی و دبیرخانه المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی اعلام می شود.

گزارش پروژه بر اساس موضوع اعلام شده (مرحله اول آزمون گروهی) در ۱۴ تیرماه ۹۹ انجام می گیرد.

آزمون مرحله دوم (افرادی و گروهی) المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی در روزهای ۱۱ تا ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ در تهران برگزار خواهد شد.


منبع :

در صورتی که نظر شما دارای محتوای مثبت ، علمی و آموزشی است ولی ثبت نمی شود با انشا و ادبیات متفاوت ( بدون تمسخر ،بدون فضای چت روم ، بدون تحقیر یا توهین دیگران) مجددا ارسال نمایید