آخرین مهلت ثبت نام درمسابقه طرح کسب و کار دانشگاه علمی کاربردی

سرپرست دفتر ارتباط با صنعت و کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: دانشجویان تا 18 آذر برای شرکت در نخستین مسابقه ملی طرح کسب و کار این دانشگاه فرصت دارند.

آخرین مهلت ثبت نام درمسابقه طرح کسب و کار دانشگاه علمی کاربردی

سرپرست دفتر ارتباط با صنعت و کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: دانشجویان تا ۱۸ آذر برای شرکت در نخستین مسابقه ملی طرح کسب و کار این دانشگاه فرصت دارند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، سیده خدیجه میرجمالی با اشاره به تمدید مهلت زمان شرکت در نخستین مسابقه ملی طرح کسب و کار این دانشگاه گفت: با توجه به درخواست واحدهای استانی این دانشگاه و استقبال جامعه بزرگ علمی کاربردی، زمان ثبت نام و ارسال طرح کسب و کار متقاضیان اولین مسابقه ملی کسب و کار این دانشگاه تا ۱۸ آذرماه تمدید شده است.

سرپرست دفتر ارتباط با صنعت و کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن دعوت از تمامی مدرسان حوزه کسب و کار و کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت تشکیل و راهبری تیم های دانشجویی تأکید کرد: تیم های برتر کمپ های کارآفرینی واحدهای استانی دانشگاه نیز می توانند با طرح های منتخب خود در این مسابقه ثبت نام کنند.

براساس این گزارش، دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پرتال مسابقه به نشانی http://bpolympiad.uast.ac.ir/fa  مراجعه کنند.

منبع :