یادگیری از طریق کامنت‌ها (فیزیک) - چک لیست مباحث(آزمون 29 آذر)

مرور هدفمند و سازمان‌دهی شده اساسی‌ترین عامل حفظ مطالب خوانده شده است. با استفاده از منتخب پرسش و پاسخ‌های درس ادبیات مطابق برنامه راهبردی که در زیر ارائه گردیده است مروری سریع بر مطالب داشته باشید.

یادگیری از طریق کامنت‌ها (فیزیک) - چک لیست مباحث(آزمون 29 آذر)

باسلام ...

هر روز تعداد زیادی از دانش آموزان در بخش نظرات صفحات مقاطع به گفتگو و تبادل نظر و راهنمایی یکدیگر می پردازند ... بارها با ارائه ی مطالب کامنت ها خدمت شما عزیزان، این مطلب تایید شده است که کامنت های سایت کانون محل گفتگوهای بسیار عالی علمی و جایی برای یادگیری و کمک به دوستان است.

مرور هدفمند و سازمان‌ دهي شده اساسي‌ترين عامل حفظ مطالب خوانده شده است. با استفاده از منتخب پرسش و پاسخ های درس فیزیک مطابق برنامه راهبردی که در زیر ارائه گردیده است مروری سریع بر مطالب داشته باشید و با سوالات سایر دانش آموزان آشنا شوید.

منتخب پرسش و پاسخ های درس فیزیک طبق برنامه راهبردی آزمون 29 آذر طبق روال دوشنبه ی هر هفته برای شما دانش آموزان عزیز آماده میشود. در مرور کامنت ها سه مبحث مهم فیزیک یعنی دینامیک، الکتریسیته ساکن و موج و نوسان بیشترین کامنت را به خود اختصاص داده بودند که نشان از اهمیت این مباحث دارد و اینکه مشکل اصلی دانش آموزان در درس فیزیک بیشتر در این مباحث است. امیدواریم با مرور این پرسش و پاسخ ها شما نیز جواب سوالات خود را بیابید و یادگیری خود را کامل کنید.


                                                                برای مشاهده مطالب روی عنوان هر مطلب کلیک نمایید


                                                               یادگیری از طریق کامنت‌ها (درس فیزیک ، مبحث دینامیک)

                                                            یادگیری از طریق کامنت‌ها (درس فیزیک ، مبحث موج و نوسان)

                                                          یادگیری از طریق کامنت‌ها (درس فیزیک ، مبحث الکتریسیته ساکن)

محمد سنجری
ارسال شده توسط : محمد سنجری
در صورتی که نظر شما دارای محتوای مثبت ، علمی و آموزشی است ولی ثبت نمی شود با انشا و ادبیات متفاوت ( بدون تمسخر ،بدون فضای چت روم ، بدون تحقیر یا توهین دیگران) مجددا ارسال نمایید