منتخب پرسش و پاسخ‌های درس ادبیات (یادگیری از طریق کامنت ها)

هر روز تعداد زیادی از دانش آموزان در بخش نظرات صفحات مقاطع به گفتگو و تبادل نظر و راهنمایی یکدیگر میپردازند

منتخب پرسش و پاسخ‌های درس ادبیات (یادگیری از طریق کامنت ها)

باسلام ...

هر روز تعداد زیادی از دانش آموزان در بخش نظرات صفحات مقاطع به گفتگو و تبادل نظر و راهنمایی یکدیگر میپردازند ... بارها با ارائه ی مطالب کامنت ها خدمت شما عزیزان ، این مطلب تایید شده است که کامنت های سایت کانون محل گفتگوهای بسیار عالی علمی و جایی برای یادگیری و کمک به دوستان است.

مرور هدفمند و سازمان‌دهي شده اساسي‌ترين عامل حفظ مطالب خوانده شده است. با استفاده از منتخب پرسش و پاسخ های درس ادبیات مطابق برنامه راهبردی که در زیر ارائه گردیده است مروری سریع بر مطالب داشته باشید و با سوالات سایر دانش آموزان آشنا شوید .

منتخب پرسش و پاسخ های درس ادبیات طبق روال شنبه ی هر هفته برای شما دانش آموزان عزیز آماده میشود در مرور کامنت ها سه مبحث مهم ادبیات یعنی قرابت معنایی،آرایه ادبی و دستور زبان بیشترین کامنت را به خود اختصاص داده بودند که نشان از اهمیت این مباحث دارد و اینکه مشکل اصلی دانش آموزان در درس ادبیات بیشتر در این مباحث است امیدواریم با مرور این پرسش و پاسخ ها شما نیز جواب سوالات خود را بیابید و یادگیری خود را کامل کنید.


برای مشاهده مطالب روی عنوان هر مطلب کلیک نمایید ... 👇👇👇


یادگیری از طریق کامنت‌ها (درس ادبیات ، مبحث قرابت معنایی)

یادگیری از طریق کامنت‌ها (درس ادبیات ، مبحث آرایه)

یادگیری از طریق کامنت‌ها (درس ادبیات ، مبحث دستور زبان)در صورتی که نظر شما دارای محتوای مثبت ، علمی و آموزشی است ولی ثبت نمی شود با انشا و ادبیات متفاوت ( بدون تمسخر ،بدون فضای چت روم ، بدون تحقیر یا توهین دیگران) مجددا ارسال نمایید