تراکتور 0 - شاهین 0؛ تیم دنیزلی همچنان نمی‌برد

دیدار تیم‌های تراکتور و شاهین در هوای سرد تبریز برگزار می‌شود. تراکتور که در هفته‌های اخیر شکست‌های متوالی و پرگلی را تجربه کرده، در حالی به مصاف شاهین قعر جدولی رفته که در صورت پیروزی با دو بازی کمتر

تراکتور 0 - شاهین 0؛ تیم دنیزلی همچنان نمی‌برد
دیدار تیم های تراکتور و شاهین در هوای سرد تبریز برگزار می‌شود. تراکتور که در هفته های اخیر شکست های متوالی و پرگلی را تجربه کرده، در حالی به مصاف شاهین قعر جدولی رفته که در صورت پیروزی با دو بازی کمتر، وضعیت خوبی در جدول پیدا خواهد کرد. نکته جالب درباره شاهین این است که شاگردان میشو کرستیچویچ در سه هفته اخیر شکست ناپذیر بوده اند و حالا برابر تراکتور هم با انگیزه هستند.


اتفاق ویژه:

 

هواداران تیم تراکتور استقبال خوبی از این بازی نداشتند. یکی از دلایل این موضوع، سرمای هوای شدید در تبریز بود اما بدون تردید نتایج اخیر تراکتور هم تاثیر خود را در این زمینه گذاشته بود. هوادارانی که در ورزشگاه بودند، به شدت تیم محبوب خود را تشویق کردند اما از نیمه دوم صدای اعتراض آن ها نیز بلند شد و با سردادن شعارهایی به بازیکنان معترض شدند. حالا باید دید چند نفر بازی بعدی تراکتور در مقابل ماشین را تماشا خواهند کرد. تی تی ها همچنین بازیکنان را هو کردند.

 

بهترین بازیکن: ماکسیما کویلیتایا

دروازه بان گرجستانی شاهین بدون تردید بهترین بازیکن زمین بود. او در این مسابقه سیوهای پرتعدادی را انجام داد و بازیکنان تراکتور را ناکام گذاشت.

منبع :

در صورتی که نظر شما دارای محتوای مثبت ، علمی و آموزشی است ولی ثبت نمی شود با انشا و ادبیات متفاوت ( بدون تمسخر ،بدون فضای چت روم ، بدون تحقیر یا توهین دیگران) مجددا ارسال نمایید