زلاتان ابراهیموویچ دنیا را غافلگیر کرد

زلاتان ابراهیموویچ ، ستاره سوئدی، در صفحه اینستاگرام خود از تیم جدیدش رو نمایی کرد.

زلاتان ابراهیموویچ دنیا را غافلگیر کرد

چندی پیش قرارداد زلاتان ابراهیموویچ با باشگاه لس آنجلس گلکسی به اتمام رسید؛ موضوعی که باعث شد بسیاری تیم های مطرح اروپایی به دنبال جذب این ستاره 38 ساله باشند. همچنین از تیم هایی نظیر میلان و ناپولی به عنوان مقصد های احتمال زلاتان ابراهیموویچ یاد شده بود.

 

شایعات بازگشت زلاتان ابراهیموویچ به فوتبال اروپا تنها منتهی به حضور این ستاره در سری آ نمی شد. بعد از این که ژوزه مورینیو هدایت تاتنهام را بر عهده گرفت، شایعات زیادی درباره احتمال بازگشت او به لیگ برتر نیز مطرح شد چرا که زلاتان بازیکن مورد علاقه این سرمربی پرتغالی به حساب می آید. مورینیو اما دیروز در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تاتنهام در لیگ قهرمانان اروپا اعلام کرد که با وجود هری کین به مهاجم دیگری در این پست نیاز ندارد تا به شایعات پیرامون حضور او در این تیم لندنی پایان داده شود.

 

 زلاتان اما دقایقی پیش در یک غافلگیری بزرگ از تیم جدید خود رونمایی کرد و تمام پیش بینی ها درباره آینده خود و حضور دوباره اش در سطح اول فوتبال اروپا را نقش بر آب کرد. این ستاره سوئدی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که به باشگاه همربی سوئد پیوسته است. این باشگاه سوئدی در سال 1915 در استکهلم تاسیس شده و تا به حال تنها سه بار قهرمان جام حذفی سوئد شده است. این باشگاه همچنین فصل گذشته را با رتبه سوم در لیگ برتر سوئد به اتمام رسانده بود.

زلاتان کار خود را در فوتبال از همین کشور سوئد و باشگاه مالمو آغاز کرده بود و پس از درخشش در این تیم راهی سطح اول فوتبال اروپا شده بود و حالا هم به نظر می رسد که زلاتان با بازگشت به سوئد قصد دارد فوتبالش را در این کشور پایان دهد.

 

سهند فلاح
ارسال شده توسط : سهند فلاح