تصویری زیبا در مسیر موفقیتتان خلق کنید

آرامش در این فصل زمانی ایجاد می‌شود که یک برنامه‌ی دقیق داشته باشیم. گاهی حتی خانواده‌ها درگیر چالش‌هایی در این فصل می‌شوند که آن‌ها را به فکر وامی‌دارد.

تصویری زیبا در مسیر موفقیتتان خلق کنید

بارها و بارها از اطرافیان شنیده‌ایم که پاییز شامل تغییر و تحول‌های زیادی است. این تغییر و تحول برای دانش‌آموزان شامل شروع مدرسه‌، برخورد با هم‌کلاسی‌های جدید و .... است که اکثر خانواده‌ها را نیز درگیر خود می‌نماید.

آرامش در این فصل زمانی ایجاد می‌شود که یک برنامه‌ی دقیق داشته باشیم. گاهی حتی خانواده‌ها درگیر چالش‌هایی در این فصل می‌شوند که آن‌ها را به فکر وامی‌دارد. اما اگر دقت کرده باشید زمانی که حتی در یک اتاق کوچک همه چیز منظم و مرتب باشد به آرامش فرد در آن محیط کوچک کمک می‌کند.

در شروع پاییز دانش‌آموز در این اندیشه است که چطور برنامه‌ریزی کند. دانش‌آموزان بااحساس و قدردانی هستند که دوست دارند بتوانند با درس خواندن که مهم‌ترین وظیفه‌شان است از خانواده‌شان قدردانی کنند. ضمنا دانش‌آموزانی که سال تحصیلی خود را با شرکت در آزمون‌ها شروع می‌کنند این آرامش را هم به خود و هم به خانواد‌ه‌ا‌شان هدیه می‌دهند.

وقتی دانش‌آموز برنامه‌ی کاملی در اختیار دارد تکلیفش با خودش مشخص است که قرار است تا پایان سال در هفته چه دروسی را در برنامه‌ی خود قرار دهد و در چه زمان‌هایی مرور داشته باشد. چندبار لازم است مرور کند و بتواند سطح خود را در کل کشور بداند و با آرامش و گام به گام با شرکت در آزمون‌ها سطح درسی خود را بالا ببرد.

دانش‌آموز می داند که چه برنامه‌ای دارد و چه کتاب‌هایی می‌خواند و سعی می‌کند با ابزارهای جانبی کانون مثل دفتر برنامه‌ریزی و با هم‌فکری با پشتیبان، هفته به هفته میزان مطالعه‌ی خود را بالاتر برده و به سطح واقعی توانایی خود برسد. دانش‌آموز یاد می‌گیرد که با سخت‌کوشی و پشتکار چگونه می‌تواند افزایش تراز داشته باشد و آرامشی چندبرابر را به خود هدیه دهد.

هر صفحه از پاییز رنگارنگ و زیبا می‌تواند رنگی جدیددر تابلوی ذهنی فرد باشد که در پایان، تصویری زیبا در مسیر موفقیتش حک شود. ذهنتان را زیبا و رنگی و پر از آرامش کنید تا مسیر زندگیتان، زیبایی ذهنتان را بازتاب نماید.