مهلت ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی پیام نور تمدید شد

مهلت ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی دانشگاه پیام نور صرفا بر اساس سوابق تحصیلی تا 18 مهرماه تمدید شد.

مهلت ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی پیام نور تمدید شد
مهلت ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی دانشگاه پیام نور صرفا بر اساس سوابق تحصیلی تا ۱۸ مهرماه تمدید شد.

پذیرفته شدگان نهایی کارشناسی ۹۸ صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور می توانند با مراجعه به سامانه آموزشی گلستان به آدرس اینترنتی reg.pnu.ac.ir و یا مراجعه به مراکز و واحدها برای ثبت نام اقدام کنند.

پیشتر دانشگاه پیام نور ثبت نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی براساس سوابق تحصیلی را تا ۱۰ مهر ماه اعلام کرده بود.
همه داوطلبان باید تصویر مدارک ذیل با فرم jpg یا jpeg  و حجم هر تصویر حداکثر ۲۵۰ کیلوبایت را در سامانه آموزشی گلستان بارگذاری کنند. همچنین مدارک لازم برای ثبت نام شامل تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه و پشت و روی کارت ملی، عکس ۴×۳ با زمینه روشن و اصل مدرک دیپلم وپیش دانشگاهی (دارندگان مدرک دیپلم ۳-۳-۶ نیاز به مدرک پیش دانشگاهی ندارند) است.

داوطلبان باید برای ثبت نام مدرک مشخص کننده نظام وظیفه (ویژه آقایان) نیز همراه داشته باشند.
دانشگاه پیام نور در راستای رفع دغدغه پرداخت شهریه دانشجویان، ضمن عقد قرارداد با چندین بانک، امکان استفاده از تسهیلات وام با کارمزد یک و ۴ دهم درصد را برای همه دانشجویان این دانشگاه فراهم کرده است. دانشجویان از بدو ثبت نام در دانشگاه می توانند از این تسهیلات برای پرداخت کل شهریه خود استفاده کنند.
دانشجویان برای آگاهی از نحوه دریافت وام و دیگر جزئیات به مراکز و واحدهای خود مراجعه کنند.
تحصیل هم زمان در دو رشته، پایین ترین شهریه دانشگاهی، اختیاری بودن حضور در کلاس های درس، شرایط ویژه برای کارمندان، شاغلان و بانوان خانه دار، سهولت در تغییر رشته و مهمانی در شهر مورد نظر دانشجو، تعیین شهر محل برگزاری امتحانات پایان ترم به انتخاب دانشجو و برگزاری کلاس های درس به صورت حضوری، نیمه حضوری و الکترونیکی (ترکیبی) از مهم ترین مزایای دانشگاه پیام نور است.

منبع :