رتبه174 تجربی: چگونه تست‌های مهمتر را تشخیص بدهیم؟

نیلوفر علی بابایی، رتبه174 تجربی از راه حلی که خودش برای تشخیص تست‌های مهمتر داشته است می‌نویسد و ...

رتبه174 تجربی: چگونه تست‌های مهمتر را تشخیص بدهیم؟

نیلوفر علی بابایی

رتبه 174 منطقه1 - دانشجوی دندان پزشکـی اصفهان


« چگونه تست های مهمتر را تشخیص بدهیم؟ »

یادم می آید در سال کنکور کتاب های نسبتا زیادی داشتم و باید خود را در مدت دو هفته برای آزمون آماده می کردم؛ ولی اکثر کتاب ها تست های زیادی داشتندکه تعداد آنها بسیار بیشتر از زمان من بود واین باعث دلسردی من می شد. چون برای آمادگی برای آزمون دو راه حل داشتم یا از تست های ساده شروع کنم وتا هر جا که می شد پیش بروم ولی این روش ایراد های خود را داشت مهم ترین ایرادی که داشت این بود که اکثرا کتاب ها تست ها را به ترتیب مباحث گذاشته بودند و با این روش به تست های مباحث آخر و از همه مهم تر به تست های ترکیبی فصل نمی رسیدم.

اما روش دوم به این صورت بود که تست ها را انتخابی می زدم؛ مثلا زوج ها یا فرد هاو...این روش از روش قبلی بهتر بود ولی باز ایراداتی داشت؛  مهمترین ایراد این بود که بعد از زدن تست ها از لحاظ روانی احساس خوبی نداشتم حس می کردم کارم را نیمه کاره انجام داده ام و این کار به من روحیه واعتماد به نفس کافی نمی داد ایراد دیگری که این روش داشت بعضی تست ها که بسیار مهم بودند را از دست می دادم حال با این توصیفات چاره چیست؟

می دانم خیلی از داوطلبان نیز مانند من این مشکل را دارند، چاره ی این کار کتاب های پیمانه ای است.رتبه174 تجربی: چگونه تست‌های مهمتر را تشخیص بدهیم؟

حال کتاب ها ی پیمانه ای چیست ؟

همان طور که از نامش پیداست سوالات را پیمانه پیمانه کرده اند تا تعدادی پیمانه بزنیم؛ خوبی این روش این است که افراد متخصص تست ها را در پیمانه ها طبقه بندی کرده اند  که هر پیمانه ای شامل سوالاتی از تمامی مباحث می باشد که این پیمانه ها دارای سطح های متفاوت ساده و متوسط و سخت می باشندکه وابسته به سطحمان میتوانیم آن ها را انتخاب کنیم  با این روش با زدن پیمانه ها تسلط لازم را برای سطح مورد نظرمان بدست می آوریم و دیگر از لحاظ روحی و روانی خیالمان راحت است که کارمان را کامل انجام داده ایم و از تمامی مباحث در سطح مورد نظرمان تست زده ایم  پس چه بهتر از این روش هم تسلط کافی می یابیم وهم از لحاظ روحی و روانی به آرامشرسیده ایم و اعتماد به نفس کافی بدست می آوریم!

برای استفاده از خدمات پشتیبانی ویژه نیلوفر علی بابایی عدد 6 را به  5000116463  ارسال نمایید و یا با شماره تلفن 02186121706 تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید جهت اطلاع از خدمات پشتیبانی ویژه با شماره
02186121706 تماس حاصل نمایید.

پیج پشتیبان ویژه ها : 
vipposhtiban@ را در اینستاگرام جستجو نمایید یا روی لینک دنبال کردن ما در پیج پشتیبان ویژه کلیک نمایید.