با برنامه درس بخوانید تا پیشرفت کنید

همه‌ی ما می‌دانیم در هر کاری که می‌خواهیم انجام دهیم اگر برنامه‌ی مشخص و درستی داشته باشیم در پی آن نتیجه‌ی مطلوبی به دست می‌آوریم، چون برنامه‌ریزی به ما جهت می‌دهد تا به هدفمان نزدیک‌تر شویم.

با برنامه درس بخوانید تا پیشرفت کنید

همه‌ی ما می‌دانیم در هر کاری که می‌خواهیم انجام دهیم اگر برنامه‌ی مشخص و درستی داشته‌ باشیم در پی آن نتیجه‌ی مطلوبی به دست می‌آوریم، چون برنامه‌ریزی به ما جهت می‌دهد تا به هدفمان نزدیک‌تر شویم.

کانون با برنامه‌ی راهبردی کار را برای شما راحت کرده و مسیری هموار در پیش روی شما قرار داده است. کافی است در این برنامه کمی تامل کنید تا خودتان نیز به اصول و چیدمان آن پی ببرید که چه دقیق و حساب شده تا پایان سال تحصیلی مباحث را در چندین مرحله مرور و جمع‌بندی کرده است.

اگر بخواهیم به منطق برنامه‌ی راهبردی اشاره کنیم از جمله‌ی آن می‌توان به بازه‌ی زمانی 2 هفته‌ای، پوششی و نیمه‌پوششی بودن آن، عادی و موازی بودن مباحث، ایستگاه‌های جبرانی و آزمون‌های ویژه، سوالات گواه (کنکوری و تالیفی)، پیش‌رَوی همگام با مدرسه، به‌موقع تمام کردن مباحث و ... اشاره کرد. حال با وجود این همه قابلیت چطور می‌توانیم به این برنامه‌ی منظم و منسجم اعتماد نکنیم. هر قدر هم ما برنامه‌ریز خوبی باشیم اما هیچ‌وقت خودمان نخواهیم توانست یک برنامه‌ریزی درازمدت با این حجم از مطالب را در طول سال تحصیلی اجرا کنیم.

تجربه‌ی کانون و نتایج رتبه‌های برتر سال‌های گذشته نشان می‌دهد که آن‌ها در مرحله‌ی اول با اعتماد و عمل به این برنامه توانستند در مسیری درست و مطمئن درس بخوانند و در نتیجه به هدف خود برسند.

برنامه را حفظ باشید تا با آرامش خاطر درس بخوانید. شاید در طول سال تحصیلی بارها اتفاق بیفتد که به برنامه نرسید و از مباحث عقب بمانید. اما وجود ایستگاه‌های جبرانی در برنامه به شما اطمینان می‌دهد که هنوز چندین مرحله فرصت جبران دارید.

طبق برنامه‌ی آزمون‌ها پیش بروید و هرگز از آن جدا نشوید. مطمئن باشید رتبه برترهای ما با عمل به همین برنامه توانستند پیشرفت کنند و جزء بهترین‌ها باشند.

برنامه‌ی راهبردی کلیدی برای رسیدن به موفقیت است، از این کلید طلایی نهایت استفاده را ببرید.