نفت MIS یک - استقلال یک؛ بازی دروازه بان‌ها

استقلال با تساوی یک بر یک برابر نفت مسجدسلیمان همچنان در حسرت اولین پیروزی باقی ماند.

نفت MIS یک - استقلال یک؛ بازی دروازه بان‌ها

استقلال با تساوی یک بر یک برابر نفت مسجدسلیمان همچنان در حسرت اولین پیروزی باقی ماند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال که در نیمه اول و در دقیقه 17 توانسته بود توسط مهدی قائدی از حریف خود پیش بیفتد در نیمه دوم اتفاق های باور نکردنی را تجربه کرد. این تیم در دقیقه 70 روی اشتباه مسلم سیدحسین حسینی توسط حامد نورمحمدی  گل تساوی را دریافت کرد و در دقیقه 86 فرشید اسماعیلی از زمین بازی اخراج شد تا استقلال هم سه امتیاز بازی را از دست بدهد و هم یکی از بهترین بازیکنانش را برای دربی از دست بدهد.


شرح بازی:

استقلال در نیمه اول بازی با کاملا برتر از حریف خود آغاز کرد و این تیم در طول 45 دقیقه اول بازی کاملا بر توپ و زمین مسلط بود.
در دقیقه 17 ضربه دیاباته با اشتباه مسلم فرعباسی توسط مهدی قائدی وارد دروازه نفت مسجدسلیمان شد تا استقلال از فشار عدم نتیجه گیری خارج شود. در ادامه بازی بازهم استقلال کاملا بربازی مسلط بود و یکی دو موقعیت دیگر هم بدست آورد که نتوانست دروازه حریف را باز کند. در طول نیمه اول بدترین خبر برای استقلال مصدومیت دیاباته بود بازیکنی که در دقیقه 36 از زمین خارج شد و جای خود را به تبریزی داد.
در نهایت این بازی در نیمه اول با پیروزی یک بر صفر آبی ها تمام شد تا این تیم 45 دقیقه تا کسب اولین پیروزی فصل خود فاصله داشته باشد.

اما در نیمه دوم شرایط به شکل باورنکردنی برای استقلال پیش رفت، در این نیمه استقلال بازهم بازی را هجومی تر از حریف خود آغاز کرد و موقعیت خطرناکی به حریف خود نداد اما در دقیقه 70 سانتر حسین ابراهیمی با اشتباه عجیب حسینی در خروج همراه شد و حامد نورمحمدی دروازه استقلال را باز کرد.
بعد از این گل استقلال دوباره حملات خود را ادامه داد و یک بار محمد دانشگر تا آستانه باز کردن دروازه نفت پیش رفت اما عکس العمل زیبای فرعباسی این فرصت را از استقلال گرفت.

اما اتفاق اصلی بازی در دقیقه 86 رخ داد، جایی که فرشید اسماعیلی از داور کارت زرد دوم را دریافت کرد و از زمین اخراج شد تا استقلال هم سه امتیاز بازی را از دست بدهد و هم یکی از تاثیرگذارترین بازیکنانش برای دربی غایب باشد.

 

بهترین بازیکن زمین:

 

حامد نورمحمدی یکی از بهترین بازیکنان این بازی بود، بازیکنی که در کنار نمایش موفق دفاعی  توانست تک گل تیمش را هم با ضربه سر بزند.

 

اتفاق ویژه:

 

استقلال مثل 2 بازی قبل در بسته نگه داشتن دروازه اش ناکام بود که این بار خروج سیدحسین حسینی باعث شد استقلال نتواند دروازه خود را بسته نگه دارد.

منبع :