ذوب‌آهن 0 – تراکتور 0؛ زیبا و جذاب اما بدون گل!

ذوب‌آهن علی رغم نمایش برتری که داشت نتوانست اولین برد خود در لیگ نوزدهم را به دست آورد.

ذوب‌آهن 0 – تراکتور 0؛ زیبا و جذاب اما بدون گل!

ذوب‌آهن علی رغم نمایش برتری که داشت نتوانست اولین برد خود در لیگ نوزدهم را به دست آورد.

به گزارش "ورزش سه" ذوب‌آهن در یک دیدار جذاب نتوانست تراکتور را در خانه شکست دهد و از رسیدن به اولین برد خود باز ماند. شاگردان منصوریان حالا با کسب دو امتیاز در رده دوازدهم هستند و تراکتور با 5 امتیاز رده چهارم را دارد.


شرح نیمه اول

 

45 دقیقه اول مسابقه در اختیار ذوبی‌ها قرار داشت و شاگردان منصوریان می‌توانستند حداقل یک گل به ثمر برسانند که این اتفاق با واکنش‌های مظاهری و بی دقتی بازیکنان ذوب‌آهن رخ نداد. در حالی که بسیاری از اوقات مسابقه در میانه میدان و با جنگندگی بالا در جریان بود و برخوردهای بسیاری رخ داد. حالا سبزهای اصفهانی به دنبال این هستند تا از نیمه دوم نهایت استفاده را برده و اولین برد لیگ نوزدهم را به دست آورند.

 

شرح نیمه دوم

 

این نیمه از بازی به طور کلی در اختیار ذوب‌آهن بود. شاگردان منصوریان برای کسب نتیجه برد به هر دری زدند اما از رسیدن به آن بازماندند. علیرضا منظمی مهاجم جوان این تیم می‌توانست در یک موقعیت تک به تک گل اول را به ثمر برساند که مظاهری و بعد از آن تیر دروازه مانع از انجام این اتفاق شدند. در ادامه باز هم ذوبی‌ها موقعیت خطرناک به دست آوردند که همه آن‌ها با بی دقتی مهاجمان و البته درخشش مظاهری از دست رفت و دست میزبان از رسیدن به برد کوتاه ماند.


بهترین بازیکن: 

 

در دیداری که بازیکنان دو تیم با بازی محکم و فیزیکی خود یکی از پربرخوردترین بازی های هفته سوم را به نمایش گذاشتند می توان رشید مظاهری را به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب کرد. دروازه بان سابقا ذوبی تراکتوری ها در دیدار امروز موفق شد با خروج های به موقع خود چه روی زمین و چه روی هوا موقعیت های خوبی را از حریف بگیرد. علاوه بر این او چند بار با سیوهای خود از ورود توپ به دروازه خودی ممانعت کرد که مهمترین آن را می توان در نیمه دوم و در موقعیت تک به تکی که برای ذوبی ها به دست آمد دید. 

علاوه بر مظاهری در جمع تراکتوری ها ایمان سلیمی و مسعود شجاعی نیز موفق شدند بازی خوبی از خود به نمایش بگذارند. سلیمی در قلب دفاعی تیم حالا در کنار محمد خانزاده یکی از بهترین زوج های دفاعی لیگ را تشکیل داده و شجاعی نیز در میانه میدان علاوه بر طراحی حملات تراکتوری ها وظیفه به هم ریختن بازی هافبک های حریف را در دستور کار خود داشت و به نحو احسن نیز آن را پیاده کرد. 

در جمع بازیکنان تیم ذوب آهن نیز می توانیم به قاسم حدادی فر اشاره کنیم که 90 دقیقه در میانه میدان جنگید و با تمام توان سعی در آماده کردن شرایط برای حرکت بازیکنان سبزپوش داشت.

 

اتفاق ویژه

 

بازگشت رشید مظاهری به فولاد شهر با نمایش فوق العاده او همراه بود. به طوریکه توانست مانع از برد ذوب‌آهن شود و یک امتیاز حساس برای تیمش به ارمغان آورد.

 


منبع :