جزییات ثبت‌نام ارشد و دکتری استعدادهای درخشان دانشگاه تهران

دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه تهران در اطلاعیه‌ای زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری سال تحصیلی 99-98 را اعلام کرد.

جزییات ثبت‌نام ارشد و دکتری استعدادهای درخشان دانشگاه تهران

دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه تهران در اطلاعیه‌ای زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری سال تحصیلی ۹۹-۹۸ را اعلام کرد.

دانشگاه تهران در اطلاعیه ای بازه زمانی ثبت‌نام غیرحضوری و حضوری برای پذیرفته شدگان سهمیه استعدادهای درخشان مقطع کارشناسی ارشد در سال تحصیلی ۹۹- ۱۳۹۸ را به شرح ذیل اعلام کرد:

 تاریخ ثبت‌نام غیرحضوری: روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه  ۲۶ و ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ 

تاریخ ثبت‌نام حضوری: روزهای شنبه و یکشنبه ۳۰ و ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ در محل پردیس / دانشکده‌های مذکور با همراه داشتن مدارک اعلام شده حضور پیدا کنند.

در پایان این اطلاعیه بیان شده است: لازم است پذیرفته‌شدگان محترم که پیامک دریافت کرده‌اند جهت ثبت‌نام به سایت reg.ut.ac.ir مراجعه کنند و آن دسته از پذیرفته‌شدگانی که پیامک دریافت نکرده‌اند جهت بارگذاری مدارک به admission.ut.ac.ir مراجعه کنند.

ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع دکتری سال تحصیلی ۹۹-۹۸

دانشگاه تهران در اطلاعیه دیگری، بازه زمانی ثبت‌نام غیرحضوری و حضوری برای پذیرفته‌شدگان بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع دکتری در سال تحصیلی ۹۹- ۱۳۹۸ را به شرح ذیل اعلام کرد:

تاریخ ثبت نام غیرحضوری: روزهای چهارشنبه تا جمعه  ۲۰ تا ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ 

تاریخ ثبت‌نام حضوری: روزهای شنبه و یکشنبه ۲۳ و ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ در محل پردیس / دانشکده‌های مذکور با همراه داشتن مدارک اعلام شده. حضور پیدا کنند.

در این اطلاعیه تاکید شده است:پذیرفته‌شدگانی که پیامک دریافت کرده‌اند برای ثبت‌نام به سایت reg.ut.ac.ir مراجعه کنند. و آن دسته از پذیرفته‌شدگانی که پیامک دریافت نکرده‌اند برای بارگذاری مدارک به admission.ut.ac.ir مراجعه کنند.

منبع :