با 10 برنامه و ابزار کاربردی اپلیکیشن کانونی‌ها آشنا شوید!

در این مطلب قصد داریم با برنامه‌ها و ابزارهای کاربردی اپلیکیشن کانونی‌ها آشنا شویم.

با 10 برنامه و ابزار کاربردی اپلیکیشن کانونی‌ها آشنا شوید!

اپلیکیشن کانونی ها، جعبه ابزار اپلیکیشن های کانون!


شما فقط یک اپلیکیشن را نصب نخواهید کرد، بلکه با جعبه ابزار اپلیکیشن های کاربردی کانون آشنا خواهید شد. اپلیکیشن کانونی ها برای دانش آموزان، مشاوران و اولیا طراحی شده و هر کدام صفحه مخصوص به خود را می بینند.


مهمترین ابزارها و برنامه های اپلیکیشن کانونی ها:1- دریافت کارنامه آزمون:

با انتخاب تاریخ آزمون، فایل PDF کارنامه آزمون خود را به همراه پاسخبرگ به صورت رنگی دانلود کنید.2- آشنایی با کتاب های کانون و خرید کتاب:

کتاب های کانون بر اساس نیازهای آموزشی دانش آموزان طراحی شده و دسته بندی های مختلفی دارد. بسته به وضعیت درسی که دارید، کتاب مناسب خود را از طریق اپلیکیشن کانونی ها انتخاب و خریداری کنید. کتاب های آبی، سبز، سه سطحی، جمع بندی، پرتکرار و کتاب های ویژه تابستان و نوروز از این جمله هستند.3- اپلیکیشن برنامه ریزی راهبردی:

این برنامه کاربردی مخصوص هدفگذاری درسی و برنامه ریزی بر اساس برنامه راهبردی آزمون های کانون است. تمامی فعالیت های درسی و غیر درسی شما در این اپلیکیشن تعریف شده و میتوانید مطالعه خود را در آن ثبت و تجزیه و تحلیل کنید. همراه با برنامه راهبردی آزمون های کانون میتوانید فیلم های آموزشی مربوط به آزمون پیش روی خود را ببینید. همچنین تعادل های مطالعاتی شما در این اپلیکیشن تجزیه و تحلیل خواهد شد.4- اپلیکیشن کتاب زرد جمع بندی:

900 فیلم آموزشی از حل تست های پراهمیت کنکور سراسری ، آزمون و محاسبه درصد ، تخمین رتبه کنکور ، راهنمای انتخاب رشته دانشگاه و مشاهده فیلم پاسخ های اشتباه از قابلیت های اپلیکیشن کتاب زرد است.

5- اپلیکیشن سه سطحی:

تثبیت ، تسلط و ارزیابی با سطح بندی سوالات ؛ دسته بندی سوالات کتاب سه سطحی بر اساس برنامه راهبردی ؛ آگاهی از درصد پاسخگویی به هر سوال کتاب سه سطحی ؛ ارزیابی عملکرد در سه سطح نسبتا دشوار ، دشوار و دشوارتر از قابلیت های اپلیکیشن سه سطحی است.


6- مسابقه کورس درسی آنلاین ویژه تمام دانش آموزان:

در کورس درسی اپلیکیشن کانونی ها تمامی دانش آموزان مقاطع دوم دبستان تا کنکوری ها می توانند شرکت کنند و برنده شوند. یک مسابقه زنده آنلاین درسی و هیجان انگیز که شرکت در آن کاملا رایگان است. فقط کافیست راس ساعت 20 وارد اپلیکیشن کانونی ها شوید و با جواب دادن به 5 سوال درسی جز برندگان مسابقه شوید.


7- اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی دنیای واژه‌ها (WOW):

با بازی در اپلیکیشن WoW، در هر زمان و هر مکان، رایگان انگلیسی بیاموزید. رقابت با بیش از 61000 شرکت کننده ؛ یادگیری واژه‌های کتب درسی، Longman، TOEFL، IELTS، GRE و بیشتر ؛ یادگیری لغات از طریق استفاده از آن‌ها در نوشتن داستان به انگلیسی ؛ در هرجا واژه نامه شخصی خود را به همراه داشته باشید.


8- اپلیکیشن فلش کارت:

فروشگاه آنلاین فلش‌کارت، درسنامه و تست، با قابلیت های زیر:

روش هوشمند یادگیری و مرور مطالب

فلش‌کارت‌های پویا با قابلیت پخش صدا و ویدیو.

امکان اضافه کردن یادداشت‌های شخصی برای هر کارت.

در فروشگاه می‌توانید یادپک مورد نظر خود را خریداری و دانلود کرده و سپس با روش هوشمند بهیاد، به مطالعه آن‌ها بپردازید.
9- پیشخوان:

اخبار و تازه های کانون را در اپلیکیشن کانونی ها دنبال کنید. مهمترین رویدادهای کانون در تمامی زمینه ها در پیشخوان اپلیکیشن کانونی ها آورده شده است و به صورت آنلاین بروز رسانی می شود.


10- اپلیکیشن کانون مدیا:

در این اپلیکیشن فیلم های معرفی رشته های دانشگاهی در سه رشته ریاضی ، تجربی و انسانی توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر کنکور و دانشگاه تهیه و نمایش داده میشود.
علاوه بر برنامه ها و ابزارهای بالا، اپلیکیشن های کات، معلم همراه، ویدئو درسی و مار و پله از جمله اپلیکیشن های جعبه ابزار اپ کانونی ها است.


برای نصب اپلیکیشن کانونی ها بر روی لینک دانلود اپلیکیشن کانونی ها کلیک کنید. (نسخه اندروید)


جهت نصب نسخه iOS کانونی‌ها اینجا   کلیک  کنید.موفق باشید

فایل های ضمیمه

فیلم معرفی اپلیکیشن کتاب زرد
فیلم معرفی رشته های دانشگاهی
بازی مهیج مار و پله !!
مرتضی فیض عارفی
ارسال شده توسط : مرتضی فیض عارفی