بادانلود کتاب مجموعه دروس پنجم بر مباحث آزمون 5 مهر مسلط شوید!

در این مقاله با ویزگی‌های کتاب مجموعه و اهمیت برای آزمون‌های جامع آشنا می‌شوید.

بادانلود کتاب مجموعه دروس پنجم بر مباحث آزمون 5 مهر مسلط شوید!

دانش آموزان پرتلاش ششم دبستان، اولین آزمون سال تحصیلی کانون در تاریخ 5 مهر برگزار می شود.

در این آزمون از درس های ریاضی و علوم و فارسی سال پنجم از شما پرسیده می شود. 

اگر از تابستان در آزمون های شرکت می کردید، می توانید در این آزمون پیشرفت خود را نسبت به اولین آزمون تابستان یعنی 7 و 21 تیر ارزیابی کنید و اگر به تازگی به ما ملحق شده اید، از این آزمون به عنوان تعیین سطح استفاده کنید. یعنی میزان تسلط خود را در هر مبحث بسنجید.

در آزمون 5 مهر ما از کل کتاب از شما سوال می پرسیم پس برای آمادگی برای این آزمون نیاز به یک منبع جامع دارید که بتوانید در زمان دو هفته ای خود را کاملا برای آزمون آماده کنید و بر مباحث مسلط شوید.

یکی از کتاب های خوب و پر طرفدار کانون ، کتاب مجموعه دروس است که در سال قبل از آن استفاده کردید. این کتاب شامل تمام درس های سال پنجم یعنی:ریاضی، علوم، فارسی، هدیه های آسمان و مطالعات اجتماعیاست. ولی شما برای آزمون 5 مهر فقط 3 درس ریاضی، علوم، فارسی را از این کتاب بخوانید.

پاسخ نامه ی کامل این کتاب برای تسلط مباحث به شما بسیار کمک خواهد کرد. در هر مبحثی که نیاز به مطالعه بیشتر داشتید از درس نامه کتاب استفاده کنید.

در این اینجا فصل اول از بخش های ریاضی،علوم، فارسی این کتاب به همراه پاسخ و به صورت رایگان آورده شده است.

و یه موضوع مهم:

دوستان خوبم، در این قسمت کتاب مجمموعه دروس ششم دبستان نیز دارای درس های اصلی ریاضی، علوم، فارسی، هدیه های آسمان و مطالعات اجتماعی و تفکر و پژوهش بوده، نقطه قوت کتاب درس نامه کامل و بخش پاسخ نامه آن است.

در ادامه این مطلب فصل اول از بخش های ریاضی،علوم، فارسی این کتاب به همراه پاسخ نیز به صورت رایگان قرار گرفته، کتاب را ملاحظه کنید و برای شروعی پر قدرت در سال جدید از همین امروز این کتاب را تهیه کنید.