در باره آزمون 22 شهریور دهم

آزمون 22 شهریور آخرین آزمون پروژه طول سال است که در آن تمام مطالبی که در تابستان آزمون داده‌اید، جمع‌بندی می‌شود.

در باره آزمون 22 شهریور دهم

آزمون 22 شهریور، آخرین آزمون پروژه تابستان است که در آن تقریباً نیمی از کتاب‌های اختصاصی سال دهم و تمام کتاب‌های سال نهم جمع‌بندی می‌شود. البته توجه داشته باشید که در صورت عدم مطالعه دروس سال دهم، به سؤالاتی که در کنار این دروس برای این منظور قرار داده شده‌اند، پاسخ دهید.
در این آزمون می‌توانید با تمرکز بر روی نقاط قوت و قوت پایدار خود و اصلاح نقاط ضعف خود در دروسی که در آن‌ها نیاز به اندکی تلاش بیشتر دارید، تراز خوبی کسب کنید.
پیشنهاد من این است که به برای به‌دست آوردن یک نمای کلی از آزمون‌هایی که تاکنون داده‌اید، به جعبه‌ابزار کارنامه در صفحه شخصی خود مراجعه کنید تا بتوانید در زمان‌های مختلف و از زوایای مختلف، نیازها و خودویژگی‌هایتان را بشناسید. درست است که توصیه‌های کلی و راهکارهای عمومی بسیار مفید هستند اما شما یک شخصیت منحصربه‌فرد هستید که باید شخصیت آموزشی خود را به‌طور دقیق بشناسید. کارنامه‌های مختلف خود را در جعبه‌ابزار بررسی کنید. با مراجعه به کارنامه 5 نوع درس، پی ببرید که نقاط قوت و نوسانی شما در چه دروسی است. با مراجعه به کارنامه مبحثی و پروژه‌ای می‌توانید ببینید در کدام آزمون‌ها و در کدام پروژه عملکرد بهتری داشته‌اید و در نتیجه در آن قوی تر هستید.
کارنامه بازیابی...
کارنامه اشتباهات...
کارایی هر کارنامه را می‌توانیددر سایت کانون جست‌و‌جو کنید.
و اما آزمون 22 شهریور:
همان‌طور که گفته شد در این آزمون که آخرین آزمون پروژه تابستان است، شما یک جمعبندی کلی از مطالبی که در تابستان آزمون داده‌اید خواهید داشت. در این آزمون درس ریاضی دارای سؤالات شاهد یا همان گواه است که سؤالاتی هستند که از کتاب آبی انتخاب شده‌اند و پاسخ دادن به آن‌ها اجباری است. در هر آزمون خانه مربوط به دروسی که دارای سؤالات گواه هستند، آبی است.اگر هنوز سؤالی برای شما باقی است، می توانید همینجا مطرح کنید.