رتبه‌های برتر کانون در کنکور 98 هنرستان

فهرست رتبه برترهای کانون قلم‌چی در کنکور فنی و حرفه ای (هنرستان) سال 98

رتبه‌های برتر کانون در کنکور 98 هنرستان

نتایج نهایی قبولی‌های کنکور 98 هنرستان (کنکور کاردانی فنی و حرفه‌ای) توسط سازمان سنجش اعلام شد. 

کارنامه نهایی داوطلبان در سایت سازمان سنجش منتشر شده است. 

دریافت کارنامه نهایی

فهرست زیر، رتبه‌های برتر کانون قلم‌چی در کنکور 98 هنرستان و تعداد حضور در آزمون‌های برنامه‌ای کانون را معرفی می‌کند. 

این لیست تا این لحظه است و با دریافت اطلاعات بیش‌تر به روزرسانی می‌شود. 


جشن رتبه‌های برتر هنرستان روز پنج‌شنبه 11 مهر در تهران برگزار می‌گردد. 

اگر شما هم جزو رتبه‌های 1 تا 10 کنکور هنرستان در یکی از 9 رشته زیر هستید و نام شما در لیست زیر نیست، با گروه آزمون هنرستان تهران به شماره 6463 (021) - داخلی 136 تماس بگیرید و یا در بخش نظرات پایین همین صفحه اطلاع دهید.


کامپیوتر
هانیه خان‌آبادی قهی
رتبه 1

7 آزمون از یازدهم
2 سال حضور در کانون
تهران
فاطمه شاه علی رامشه
رتبه 2

10 آزمون ششم، نهم و دوازدهم
3 سال حضور در کانون
تهران 
مهسا پیران صائین
رتبه 3

22 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
تهران
زینب اسکندری
رتبه 4

16 آزمون نهم و دوازدهم
2 سال حضور در کانون
قم
مهسا مودب سرخسی
رتبه 5

2 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
تهران 
متین علیزاده
رتبه 6

17 آزمون از دهم
3 سال حضور در کانون
تهران
سیدمحمد رخشانی
رتبه 7

11 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
یاسوج
محمود کریمی عقدا
رتبه 8

41 آزمون ششم، نهم و از یازدهم
4 سال حضور در کانون
یزد


نقشه‌کشی معماری
محیا علی‌قلی طایفه
رتبه 1

3 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
تهران  
فاطمه کاظمی مقدم
رتبه 2

16 آزمون از دهم
3 سال حضور در کانون
تهران 
علیرضا غفاری
رتبه 3

16 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
قم 
مهسا ملکی مقدم
رتبه 4

3 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
تهران   
مهدیه غلامی
رتبه 5

15 آزمون از دهم
3 سال حضور در کانون
تهران  
نازنین میرزایی
رتبه 8

3 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
تهران  
سمیرا جاویدی شهربابک
رتبه 9

24 آزمون از یازدهم
2 سال حضور در کانون
شهربابک  
مریم ارشدی‌نژاد
رتبه 10

25 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
اسلام‌شهر  



گرافیک
عارفه باخدا
رتبه 1

8 آزمون از دهم
3 سال حضور در کانون
تهران 
سیده‌شقایق بطحائی
رتبه 2

3 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
گلپایگان
فاطمه منعمی
رتبه 3

2 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
گلپایگان

شقایق شریفی
رتبه 6

16 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
تبریز
هانیه محمدی
رتبه 7

3 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
قزوین
فاطمه دانشور
رتبه 10

3 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
آباده 


الکتروتکنیک
محمد عصاری نائینی
رتبه 3

8 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
قم
محمد عباسی
رتبه 4

11 آزمون از دواردهم
1 سال حضور در کانون
گرگان
محمدمهبد خانبابایی
رتبه 6

3 آزمون از دواردهم
1 سال حضور در کانون
تهران 
امیررضا حسینی
رتبه 7

31 آزمون از یازدهم
2 سال حضور در کانون
نیشابور
علی جعفری هرستانی
رتبه 8

6 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
خمینی‌شهر 
علیرضا شیری
رتبه 10

7 آزمون نهم و دوازدهم
2 سال حضور در کانون
تهران  


تربیت بدنی
فاطمه‌زهرا نعمتی کلائی
رتبه 1

6 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
بابل
سمیرا سعادتی
رتبه 3

11 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
تهران 
شقایق بهرابادی
رتبه 4

33 آزمون نهم و دوازدهم
2 سال حضور در کانون
نیشابور
سما موسی‌زاده
رتبه 8

2 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
شهریار
صبا بختیاری
رتبه 10

17 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
شهریار



تأسیسات مکانیکی
محمد قاسمی‌زاده
رتبه 3

1 آزمون از 9 آزمون دوازدهم
لار
امیرحسین محمدی
رتبه 5

2 آزمون از 9 آزمون دوازدهم
اصفهان 
علی ظریف‌ ثاقب اکبرپور
رتبه 8

2 آزمون از 9 آزمون دوازدهم
مشهد
محمدرضا خندانی چرمچیان
رتبه 9

2 آزمون از 9 آزمون دوازدهم
مشهد


حسابداری
مهدیس آوندی
رتبه 2

23 آزمون از یازدهم
2 سال حضور در کانون
پیرانشهر
مبینا بابایی
رتبه 5

13 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
تهران
فاطمه توکلی
رتبه 8

15 آزمون از دهم
3 سال حضور در کانون
تهران
فاطمه کیان‌نژاد
رتبه 10
4 آزمون از دوازدهم
1 سال حضور در کانون
تهران


مکانیک خودرو
بهرام قنبری لفدانی
رتبه 2

4 آزمون از 9 آزمون دوازدهم
1 سال حضور در کانون
تهران
جواد ایزدی
رتبه 3

14 آزمون نهم، دهم و دوزادهم
3 سال حضور در کانون
تربت حیدریه
مبین نادری
رتبه 7

7 آزمون از 9 آزمون دوازدهم
1 سال حضور در کانون
سنندج


صنایع غذایی
زهرا صفری
رتبه 6

7 آزمون از 9 آزمون دوازدهم
1 سال حضور در کانون
آزادشهر