کتاب دین و زندگی کنکور از نگاه بهراد احمدپور رتبه 97

رسیدن به درصد‌های مناسب در درس دین و زندگی در کنکور، روشی متفاوت با درس‌های دیگر نیاز دارد

کتاب دین و زندگی کنکور از نگاه بهراد احمدپور رتبه 97

معرفی  کتاب دین و زندگی جامع آبی از نگاه بهراد احمدپور رتبه 97 کنکور سراسری و درصد 90 دین و زندگی

پیامبر اعظم صلوات الله علیه و آله فرمود: "مَن طَلَبَ شیئاً وَ جَدَّ وَجَدَ و مَن قَرَعَ باباًً و لَجَّ وَلَج

هرکس چیزی بخواهد و بکوشد، می یابد و هرکس دری را بکوبد و اصرار ورزد، در گشوده شود.

رسیدن به درصد های مناسب در درس دین و زندگی در کنکور، روشی متفاوت با درس های دیگر نیاز دارد، زیرا نه مانند دروس ادبیات و عربی مطالعه  وتست زنی حرفه ای و یادگیری نکاتی کنکوری آن را میسر میسازد و نه مانند درس زبان انگلیسی اکثر داوطلبان با آن آشنایی دارند ، طراحان کنکور  هر ساله سوالاتی خاص و مفهومی را طرح میکنند که پاسخ دادن به آن ها نیاز به دریافتی کامل و جامع از دروس هر سه سال دارد به همین علت دروس باید با برنامه ای دقیق خوانده و مرور شوند تا در ذهن تثبیت شوند.

 در این بین کتاب آبی جامع کنکور دینی کانون، با بهره‌گیری از تکنیک پیمانه‌بندی توانسته که این مرور و تکرارها را به کرات انجام دهد تا مطالب به درستی در ذهن دانش آموزان جای گیرد .

 در این جا لازم به ذکر است که درس نامه های جامع و کامل این کتاب علاوه بر دارا بودن کامل متن کتاب درسی ، توضیح آیات را به صورت تفسیری ارایه میدهد که هم شما را از نوشتن جزوه مکمل بی نیاز می‌سازد و هم برای بررسی روابط بین آیات   درسنامه‌ای جامع دارد و دیگر لازم نیست که کتاب هایتان را مدام ورق بزنید !

این کتاب شامل 2000 تست شناسنامه دار است که 703 سوال آن از کنکور و 819 سوال آن از آزمون های کانون گلچین شده اند و کمبود های کنکور را هم با 478 تست های تالیفی از مطرح ترین دبیران و مولفان دینی کشور پوشش داده است .

نوآوری جدیدی این کتاب نسبت به دیگر کتاب های دینی بازار آن است که برای اولین بار تست هایی با ایده هایی نو و جدید طرح شده اند که مناسب دانش آموزان برتر می باشند تا با کمک از آن ها به درصد های بالا برسند .

این کتاب برای تمام رده های دانش آموزان کنکوری مناسب است و با مطالعه کتاب درسی و سپس تست زنی پیمانه ای از این کتاب می توان به درصد مطلوب در درس دین و زندگی رسید . هردرس حداقل 4 تست دارد و هر 40 تست به دوپیمانه 20 سؤالی تقسیم می شود و دانش آموزان می توانند  در دو یا چهار نوبت تست ها را حل و در انتها تحلیل کنید .در آخر کتاب نیز سؤالات کنکور 98 به همراه پاسخنامه آورده شده است.

روش استفاده از این کتاب به این صورت است که ابتدا متن کتاب درسی با دقت خوانده بشود و سپس با مراجعه به درسنامه های این کتاب ارتباط‌ها و تفسیر آیات مطالعه شود تا در مرحله بعد تست ها را به صورت پیمانه ای زده شوند که مطالب را تثبیت کنند و در انتها حتما پاسخ تشریحی مطالعه شود تا با شیوه‌های ردگزینه و اشتباه های پرتکرار اشنا شوید .

بهراد احمدپور رتبه 97 کنکور سراسری 98 

مریم صالحی
ارسال شده توسط : مریم صالحی