رتبه288 تجربی: با برنامه راهبردی، از مهر آغاز کنید!

سالار طالبی دانشجوی پزشکی ایران، برنامه راهبردی را دوای جبران کم کاری تابستان میداند و ...

رتبه288 تجربی: با برنامه راهبردی، از مهر آغاز کنید!

سـالار طالبی

رتبه ۲۸۸ منطقه ۲ - دانشجوی پزشکـی ایران

« اگر احساس میکنید تابستان خود را از دست داده اید، به برنامه راهبردی اعتماد کنید »


با نزدیک شدن به اواخر شهریور ماه، دانش آموزانی که نتوانسته اند بخوبی از دوره تابستان استفاده کنند دچار استرس و نگرانی می‌شوند و این سوال ذهن‌شان را مشغول می‌کند که آیا با این وضعیت من میتوانم در کنکور سراسری موفق شوم؟
متاسفانه بسیاری از دانش آموزانی که دید درستی نسبت به مسیر کنکور ندارند، در این شرایط تصور می‌کنند از رقیبان خوب خیلی عقب افتاده اند و امکان جبران وجود ندارد! اینگونه دانش آموزان
غالباً از شناخت درستی نسبت به برنامه راهبردی برخوردار نیستند، اصلی ترین ویژگی برنامه راهبردی ایستگاه های جبرانی آن است که آن را از بقیه برنامه ها متمایز می‌کند !

اگر نگاهی به برنامه راهبردی تابستان داشته باشیم متوجه میشویم دانش آموزان دو دسته بودند :
۱) دانش آموزانی که دروس یازدهم و نیم سال اول دوازدهم را مطالعه کرده اند.
۲) دانش آموزانی که دروس یازدهم و دهم را مطالعه کرده اند.
رتبه288 تجربی: با برنامه راهبردی، از مهر آغاز کنید!
حتی اگر شما هیچ کدام از مطالب بالا را بخوبی مطالعه نکرده باشید میتوانید تا پایان دی ماه مطابق برنامه راهبردی دروس دهم و نیم سال اول دوازدهم را مطالعه کنید و در نیمسال دوم دروس یازدهم، لذا حتی اگر احساس می‌کنید تابستان را از دست داده اید ، ازین لحظه به بعد به برنامه راهبردی اطمینان کنید و با برنامه پیش بروید.

مسیر کنکور درست مانند یک ماراتن دومیدانی است
، لزوما کسی که در دقیقه دوم مسابقه نفر اول است در دقیقه آخر هم نفر اول نیست و کسی که نفر آخر است الزاما در جایگاه خود ثابت باقی نمی‌ماند ؛ در طول مسیر کنکور سرعت گیر های زیادی وجود دارد، میتوانید به بهترین صورت ازین فرصت ها استفاده کنید و عقب ماندگی های خود را جبران کنید !
مایکل شوماخر ، قهرمان اتوموبیل رانی جهان میگوید : « تنها رمز موفقیت من این است که زمانی که دیگران ترمز می‌گیرند، من گاز میدهم ... »

عزم خود را برای ادامه ماراتن جزم کنید!
هنوز زمان زیادی تا سوت پایان باقی مانده است. تابستان فقط شروع و قلق گیری این ماراتن بود ، بسیاری از دانش آموزان در برهه های مختلف ممکن است خسته شوند و اگر شما در این مواقع از فرصت به خوبی استفاده کنید می‌توانید از رقیبان پیشی بگیرید .
ایستگاه های جبرانی بین دو نیمسال و دوره طلایی عید بهترین فرصت جبران است.

برای استفاده از خدمات پشتیبانی ویژه سالار طالبی عدد 6 را به  5000116463  ارسال نمایید و یا با شماره تلفن 02186121706 تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید جهت اطلاع از خدمات پشتیبانی ویژه با شماره
02186121706 تماس حاصل نمایید.

پیج پشتیبان ویژه ها : 
vipposhtiban@ را در اینستاگرام جستجو نمایید یا روی لینک دنبال کردن ما در پیج پشتیبان ویژه کلیک نمایید.