رتبه159تجربی:تابستان، فرصتی برای خانه تکانی دروس عمومی

در این مقاله، نگار خراسانی به اهمیت دروس عمومی و فرصت رشد و جهش در آنها در برهه زمانی تابستان را مطرح کرده و در خصوص آن می‌نویسد

رتبه159تجربی:تابستان، فرصتی برای خانه تکانی دروس عمومی

نگــار خراسانی

رتبه159 منطقه1 - دانشجـوی دندان پزشکی بهشتی

« تابستان، فرصتی برای خانه تکانی دروس عمومی »

شاید چالش شما هم در آزمون ها این باشد که با سوالات قرابت مشکل داشته باشید یا حتی آرایه های ادبی؛ یا اینکه در درک متن عربی و ریدینگ های زبان با کمبود زمان مواجه شوید!

باید گفت این موضوعات شاید چالش اکثر دانش آموزان باشد ولی اگر میخواهید در رویارویی با این چالش با موفقیت مواجه شوید بدانید که اینها مباحثی هستند که در دروس عمومی نیاز به مطالعه موضوعی دارند؛ یعنی مثلاً تا تعدادی درک متن عربی را حل نکنید امکان ندارد سر آزمون در حل آن موفق عمل کنید.نکته مهم دوم این است که این مباحث، نیاز به زمان دارند. یعنی اگر شما شروع کنید و در طول یک هفته 40 درک متن حل کنید نتیجه مطلوبی نمی گیرید!

این موضوعات نیاز دارند که به صورت پیوسته روی آنها زمان بگذارید و کار کنید.پس این جاست که قضیه مهم باکس عمومی شبانه مطرح می‌شود. اگر به دنبال موفقیت در این مباحث عمومی خود هستید حتما باکس عمومی شبانه را جدی بگیرید.

باکس عمومی شبــانه به قرار زیر است :

۱۰تست قرابت معنایی٫ ۵ تست آرایه٫ ۱ درک متن عربی٫ ۲ریدینگ زبان و ۱ کلوز تست زبان. باید گفت که حتماً درک متن عربی و متن های زبان را زمان داربزنید و مرتبه اول که شروع به حل آنها می کنید زمان بگیرید و شب بعدی سعی کنید رکورد زمانی خود را بشکنید و به نوعی با خود رقابت کنید.نتایج این باکس عمومی را پس از یک ماه الی ۴۰ روز تمرین پیاپی در تراز عمومی های خود در آزمون ها مشاهده کنید و بدانید با توجه به حجم کاری در طول سال تحصیلی و رفت و آمد به مدرسه و کمبود زمان، تابستان،مخصوصا شهریور ماه،بهترین زمان برای شروع باکس عمومی شبانه است.

برای استفاده از خدمات پشتیبانی ویژه نگار خراسـانی عدد 6 را به  5000116463  ارسال نمایید و یا با شماره تلفن 02186121706 تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید جهت اطلاع از خدمات پشتیبانی ویژه با شماره
02186121706 تماس حاصل نمایید.

پیج پشتیبان ویژه ها : 
vipposhtiban@ را در اینستاگرام جستجو نمایید یا روی لینک دنبال کردن ما در پیج پشتیبان ویژه کلیک نمایید.