معرفی اپلیکیشن موبایل "معلم همراه"

دانش آموزان کانونی و غیرکانونی از این پس می‌توانند از اپلیکیشن معلم همراه در قسمت مجموعه اپ‌های کانونی استفاده نمایند.

معرفی اپلیکیشن موبایل "معلم همراه""معرفی اپلیکیشن معلم همراه "


دانش آموزان کانونی و غیرکانونی از این پس می توانند از اپلیکیشن معلم همراه در قسمت مجموعه اپ های کانونی استفاده نمایند.


این اپ قادر است دانش آموزان را به راحتی به دبیران مجرب و کارآزموده متصل نموده و بتوانند به صورت آنلاین با بهترین کیفیت بصورت خصوصی یا دسته جمعی آموزش ببینند.

دانش آموزان در این اپ می توانند ضمن انتخاب مقاطع و دوره های مدنظر خود در درس مربوطه با تمامی دبیران موجود در اپ آشنا شده و بر حسب کیفیت ، سوابق و میزان دستمزد یکی را انتخاب نموده و ضمن انتخاب درس مورد نظر زمان کلاس آنلاین را انتخاب و پس از واریز وجه کلاس را رزرو نمایند.


لینک کلاس بعد از تایید دبیر مربوطه برای دانش آموزان ارسال شده و آنها می توانند با شماره دبیر با ایشان ارتباط برقرار نموده و زمان دقیق کلاس خود را تعیین نمایند.


در زمان مقرر دانش آموز و دبیر وارد کلاس آنلاین شده و دانش آموز می تواند درخواستهای خود را اعلام نموده و دبیر قادر است با امکانات مدرن کلاس نسبت به رفع اشکال و آموزش مطالب نیازهای دانش آموز را مرتفع نماید.


دانش آموزان می توانند جهت کاهش هزینه ها چند نفره از کلاس استفاده نمایند.


دانش آموزان می توانند با گوشی ، موبایل ، تبلت ، لب تاپ و کامپیوتر از کلاس بهره مند گردند بدون اینکه نیاز به مراجعه دبیر به منزل دانش آموز و یا بالعکس باشد.


دانش آموز بعد از برگزاری کلاس نظر خود را در قسمت سفارشات انجام شده نسبت به دبیر اعلام نموده که در امتیازات دبیران تاثیر زیادی دارد. علاوه بر مطالب درسی و کتابها دانش آموزان می توانند از خدمات مشاوره ، کلاس های کنکور نیز برخوردار گردند.


همچنین دانش آموزان می توانند از مطالب درسی آنلاین کلاسهای خود و یا دیگر کلاسها استفاده نمایند.

برای دانلود کلیک کنید 

معرفی اپلیکیشن موبایل "معلم همراه"