رتبه17 ریاضی: فرصت طلایی تابستان

سیده صبا بابائی رتبه17 منطقه3 از اهمیت دوران باقی مانده تا به انتهای تابستان می‌نویسد

رتبه17 ریاضی: فرصت طلایی تابستان

سیده صـبا بابائی

رتبه17 منطقه3 - دانشجوی برق شریــف

« فرصت طلایی تابسـتان »

مدت باقی مانده تا انتهای تابستان بسیار می تواند موثر ظاهر شود؛ از اهمیت این ایام نباید غافل شوید!

من بالشخصه طبق تجربیاتی که داشتم از قبل برای تابستان سال کنکورم تصمیم گرفته بودم؛ از قبل برنامه داشتم تا روزهای پایانی تایستان را صرف جمع بندی دروس پایه کنم و همین کار را هم انجام دادم. این کار هم برای من قوت قلب بود و از جهتی هم با خیالی آسوده وراد سال تحصیلی می شدم؛ چرا که با شروع سال تحصیلی آنچه در اولویت قرار می گیرد دروس سال دوازدهم است و من باید از قبل بر دروس پایه تسلط کافی را پیدا میکردم تا بتوانم به خوبی زمانم را در دروس دوازدهم صرف کنم.

لذا روزهای پایانی تابستان فرصت مناسبی است که دروسی را که نتوانستید به اندازه ی کافی برایشان وقت بگذارید را با حل سوالات متعدد به یادگیری و تسلط کامل برسانید و این نظم ذهنی و امادگی را داشته باشید که دروس دهم و یازدهم را که قبلا به صورت بخش بخش امتحان داده اید به صورت کلی و این بار یکجا از خودتان امتحان بگیرید و خودتان را محک بزنید که هر سوالی از هر سالی و از هر بخشی از کتاب آمد بتوانید در زمان مناسب پاسخگو باشید.

برای استفاده از خدمات پشتیبانی ویژه سیده صبا بابائی عدد 6 را به  5000116463  ارسال نمایید و یا با شماره تلفن 02186121706 تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید جهت اطلاع از خدمات پشتیبانی ویژه با شماره
02186121706 تماس حاصل نمایید.

پیج پشتیبان ویژه ها :   
vipposhtiban@ را در اینستاگرام جستجو نمایید یا روی لینک دنبال کردن ما در پیج پشتیبان ویژه کلیک نمایید.