برنامه‌ی آزمون‌های هنر کانون طول سال 99 - 98 در یک نگاه

آزمون‌های هنر کانون سلام داوطلبان عزیز کنکور هنر گروه هنر کانون با توجه به تغییر نظام آموزشی و افزایش کتاب‌های درسی هنرستان در رشته‌های هنری تغییراتی را در برنامه‌ی آزمون امسال لحاظ کرده است.

برنامه‌ی آزمون‌های هنر کانون طول سال 99 - 98 در یک نگاه


سلام 

داوطلبان عزیز کنکور هنر 

گروه هنر کانون با توجه به تغییر نظام آموزشی و افزایش کتاب‌های درسی هنرستان در رشته‌های هنری تغییراتی را در برنامه‌ی آزمون امسال لحاظ کرده است.

اولین تغییر مبحثی شدن درس درک عمومی هنر با توجه به کتاب‌های درسی معرفی شده در قسمت منابع کنکور هنر از سمت گروه هنر کانون است.

در درس درک عمومی ریاضی و فیزیک مبحث "هندسه در فضا" اضافه شده است و در درس ترسیم فنی مباحث ریزتر مثل اندازه‌گیری و تغییر اسامی تعدادی از مبحث‌ها را داریم.

چون کنکور هنر برای هر دو نظام آموزشی (3-3-6) و نظام قدیم یکی است و تفاوتی ندارد بنابراین برنامه‌ی آزمون‌های هنر برای هر دو گروه یکی است.

برای دریافت برنامه‌ی طول سال با دانلود فایل زیر می‌توانید فایل با کیفیت را دریافت نمایید.


فایل دیگری را با نام منابع کنکور هنر و آزمون‌های کانون قرار داده‌ام. این فایل شامل تمام کتاب‌هایی است که هم در آزمون‌ها و برنامه‌ی کانون کنجاده شده است و هم در کنکور هنر از این منابع استفاده می شود. جدول سمت راست مربوط به کتاب‌های درسی است که در مدارس هنرستان تدریس می‌شوند و در جدول سمت چپ لیست کتاب‌هایی که به عنوان منابع آزاد که برای بالا بردن اطلاعات عمومی هنر در هر درس با توجه به کنکور 5 سال اخیر معرفی شده است.


در طول سال جاری می‌توانید با گروه هنر کانون همراه باشید به کمک:

1. دفترچه‌ی سوال و پاسخ آزمون( در انتهای هر صفحه آزمون (در هر درس) یک پیام مشاوره‌ای مختص همان درس قرار می‌گیرد. در انتهای دفترچه سوال و پاسخ مطالبی اضافه بر آزمون مثل نکات کلیدی مباحث آزمون بعد، روش‌مطالعه دانش‌آموزان برتر، برنامه‌های گروه، معرفی هنرمندان و ... قرار می‌گیرد) و دفترچه آزمون غیرحضوری از آزمون‌های مهر

2. مراجعه به فضای مجازی گروه هنر (سایت کانون صفحه مقطع هنر، تلگرام و اینستاگرام) و دریافت:

مطالب کمک درسی که داوطلبان برتر سال‌های گذشته بر اساس خلاصه برداری‌ها و مطالعاتی که داشتند، تحلیل و منطق آزمون و برنامه‌ی راهبردی هنر، کلکسیون روش‌های مطالعه، اطلاعات عمومی کنکور، سوال‌های اضافه برای تمرین بیشتر، اطلاعات مربوط به آزمون‌های عملی و هر انچه که به شما در دریافت اطلاعات کنکور هنر کمک می‌کند.

3. پشتیبان ویژه: داوطلبان گروه هنر که میانگین تراز آن‌ها بالای 6000 است از تهران گروه هنر پشتیبان ویژه خواهند داشت و برای داوطلبانی که در این گروه نیستند هم پشتیبان ویژه در طول یک‌سال خواهیم داشت فقط باید با کانون تماس بگیرند تمایل خود را برای داشتن مشاور هنر اعلام نمایند و از شرایط آن جویا شوند.(پرداخت هزینه ماهانه)

4.نظرخواهی قبل از آزمون: در برگه نظرخواهی که قبل از شروع آزمون درافت می‌کنید مطالب مشاوره‌ای را که هم تخصصی هستند و هم عمومی و تعدادی ازسوال‌ها مربوط به خدمات کانون در گروه هنر و معرفی کتاب است. با پاسخ به این سوال‌ها در بالابردن کیفیت و کاربردی تر شدن ابزار ارائه شده از گروه هنر ما را یاری کنید. تعدادی از سوال‌ها هم به گونه است که به شما در شناخت بیشتر خودتان در زمینه مطالعه کمک می‌کند.

5. ارسال sms: در طول سال با توجه به مواردی که در بالا گفته شد و اهمیت زمان تعدادی از اطلاع رسانی‌های گروه در قالب اس‌ام‌اس خواهد بود.