رتبه 610 تجربی : روش مطالعه ام در درس فیزیک

احمد غلامی رتبه610 منطقه2 تجربی در این مقاله به بیان تجربیات خود در خصوص روش مطالعه اش در درس فیزیک می‌پردازد.

رتبه 610 تجربی : روش مطالعه ام در درس فیزیک

احمدغلامی

رتبه610 منطقه2 – دانشجوی پزشکی دانشگاه ایـــران

« روش مطالعه ام در فیزیک؛ از صفر تا صد »

من سال چهارم دبیرستان به رشته ی تجربی تغییر رشته دادم و چون باید در درس زیست شناسی خودم را به بقیه ی داوطلبین می رساندم، به همین خاطر بیشتر وقت خودم را صرف خوندن این درس می کردم و برای درس فیزیک و ریاضی نتونستم وقت کافی بگذارم.

سال اول که کنکور دادم فیزیک را 3از10 زده بودم که بشدت ناراحتم کرد ؛ چون فیزیک از جمله دروسی بود که واقعا به آن علاقه داشتم و از سر شوق و اشتیاق آن را مطالعه می کردم.

سال دوم اما با برنامه بهتر و روش مطالعه کاملا متفاوت تر توانستم ترازم در درس فیزیک را به 8000 برسانم و در نهایت در کنکور نیز 85 درصد فیزیک زدم.

دلیل این پیشرفت این بود که سال دوم منابع خودم را عوض کردم و بیشتر از کتاب های کانون استفاده کردم و از طرفی هم تست زماندار و هم آموزشی را در برنامه ام گذاشتم؛ ولی مهترین کاری که سال دوم انجام دادم این بود که بجای اینکه چندین دور درسنامه و کتاب را بخونم و بعد اینکه 100 درصد مطلب را حفظ شدم شروع کنم به تست زدن، اول یک یا دو دور درسنامه یا کتاب درسی را می خواندم و بعد اینکه 40 یا 50 درصد مطلب را فهمیدم شروع میکردم به تست زنی و با تست زنی یادگیری خودم را کامل میکردم.

با تحلیل دقیق پاسخ نامه یادگیری ناقص خودم را کامل میکردم .در درس فیزیک با حل سوالات استاندار و استفاده درست از شیوه های تست زنی راحت به درصد های بالا می توان رسید.

برای استفاده از خدمات پشتیبانی ویژه احمد غلامی عدد 6 را به  5000116463  ارسال نمایید و یا با شماره تلفن 02186121706 تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید جهت اطلاع از خدمات پشتیبانی ویژه با شماره
02186121706 تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام پشتیبان ویژه ها :   
vipposhtiban@ را در اینستاگرام جستجو نمایید یا روی لینک پیج ما در پیج پشتیبان ویژه کلیک نمایید و پشتیبان ویژه را دنبال کنید.