دانشگاه سوره 600 دانشجو را براساس سوابق تحصیلی جذب می‌کند

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره اعلام کرد: در سال تحصیلی جدید بیش از 600 نفر صرفا از طریق بررسی سوابق تحصیلی وارد این دانشگاه می‌شوند.

دانشگاه سوره 600 دانشجو را براساس سوابق تحصیلی جذب می‌کند
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره اعلام کرد: در سال تحصیلی جدید بیش از ۶۰۰ نفر صرفا از طریق بررسی سوابق تحصیلی وارد این دانشگاه می شوند.

عبدالکریم عطارزاده در جلسه توجیهی-آموزشی همکاران دانشگاه سوره برای ثبت نام از دانشجویان ورودی سال تحصیلی جدید گفت: در سال تحصیلی جدید در ۱۱ رشته در سه دانشکده هنر، معماری و شهرسازی و فرهنگ و ارتباطات پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی و در سه رشته دیگر در دانشکده هنر، پذیرش از طریق آزمون سراسری صورت می گیرد.

وی با اشاره به اینکه از همکاران می خواهیم با هم افزایی، هر گونه ابهام در ثبت نام را از دانشجویان برطرف کنند، افزود: با توجه به تغییراتی که در شیوه پذیرش دانشجو رخ داده، دانشگاه سوره به شیوه های مختلف (فضای مجازی، سایت دانشگاه، تلفنی و در نهایت مراجعه حضوری) آماده پاسخگویی به تمام داوطلبان است.

 جلسه توجیهی-آموزشی همکاران دانشگاه سوره که به دو طریق (با آزمون و بدون آزمون) در دانشگاه سوره پذیرفته می شوند با حضور معاون پژوهشی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، برخی اساتید، کارشناسان و مدیران برخی گروه های دانشکده هنر در سالن سینمای شهید فهیمی دانشگاه سوره برگزار شد.

ثبت نام برای پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی در سایت سازمان سنجش از ۲۰ اسفند ۹۷ آغاز شده است و تا ۲۶ شهریور ۹۸ ادامه دارد. داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مهر ماه سال ۱۳۹۸ دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی، موضوع قانون سنجش و پذیرش دانشجو باید بر اساس دفترچه راهنمای ثبت نام اقدام کنند

منبع :