کامنت رتبه‌های تک رقمی کنکور 98 در سایت کانون (لیست اسامی)

در این مطلب قصد داریم کامنت رتبه‌های تک رقمی کنکور سراسری 98 را در قالب یک چک لیست ارائه کنیم.

کامنت رتبه‌های تک رقمی کنکور 98 در سایت کانون (لیست اسامی)

بخش نظرات در تمام صفحات و مطالب سایت کانون وجود دارد و همه ی دانش اموزان در این قسمت باهم به مکالمه های درسی و مشاوره ای میپردازند. در گذشته این تصور در بین بعضی از کاربران وجود داشت که کسانی که درسایت کانون کامنت میگذارند از لحاظ سطح علمی و درسی جزو نفرات برتر نیستند ولی بارها با ارائه ی مطالب کامنت ها خدمت شما عزیزان، این مطلب تایید شده است که اتفاقا کامنت های سایت کانون محل گفتگوهای بسیار عالی علمی و جایی برای یادگیری و کمک به همنوعان است.


با اعلام نتایج کنکور سراسری سال 1398 دانشگاه ها به بررسی داده های کلان از کامنت های ثبت شده در سایت کانون در دو سال تحصیلی گذشته پرداختیم، بسیار جالب است که بدانید بیش از 35  نفر از رتبه های تک رقمی کشوری و مناطق و سهمیه های کنکور سراسری در سایت کانون کامنت گذاشته، کامنت دیگر دوستان را پاسخ داده و فعال بوده اند.

یکی از مطالب جذابی که در مورد گفته ی اخیر به آن برخوردیم مکالمه‌ی رتبه‌های تک رقمی کنکور 98 باهم قبل از اعلام نتایج بود که پیشنهاد میکنیم حتما این مطلب را مطالعه کنید.


بر آن شدیم تا کامنت های مفید رتبه های تک رقمی کنکور را برای استفاده از نظرات درسی و مشاوره ای این عزیزان در سایت کانون طبق روال گذشته ارائه کنیم، در این چک لیست مشخصات کامل نفرات برتر کنکور به همراه رتبه آنها در جدولی ذکر شده و به محض اینکه کامنت های این رتبه های برتر در مطالب جداگانه و مختص به خود در سایت کانون قرار گیرد بخش اسم مربوط به رتبه برتر کنکور آبی و فعال شده و شما میتوانید تمام کامنت ها را به صورت یکجا ببینید و مکالمات مد نظر خود را به راحتی انتخاب کنید.


توجه: برای خواندن کامنت های رتبه برتر مد نظر خود در صورتی که اسم رتبه برتر آبی شده بود روی اسم کلیک کنید.


حسین گله داری - رتبه 8 منطقه 2 - رشته تجربی

امیرسامان نوشک - رتبه 10 منطقه 2 - رشته تجربی

عرفان آق - رتبه 2 منطقه 3 - رشته تجربی

سيد مهدی زارع زاده - رتبه 10 کشوری - رشته تجربی

سپهر صالحی عمران - رتبه 7 منطقه 2 - رشته تجربی

امید قيسوندى - رتبه 9 منطقه 3 - رشته تجربی

امیررضا بسكابادی - رتبه 6 کشوری - رشته تجربی

مهران منتظر - رتبه 9 کشوری - رشته ریاضی ، (کامنت های مشاوره ای)

محمدباقر سلطانی - رتبه 6 منطقه 1 - رشته ریاضی

محمدمهدی سربيشگى - رتبه 7 منطقه 3 - رشته ریاضی

علی اصغر پورغنى تازه شهر - رتبه 3 منطقه 3 - رشته ریاضی

محمدامین رامی - رتبه 4 منطقه 3 - رشته ریاضی

پارسا محمدیان - رتبه 8 ایثارگر 5 درصد - رشته ریاضی

محمد محمودی - رتبه 4 منطقه 3 - رشته انسانی

سيده آمنه موسوی لقمان - رتبه 4 کشوری - رشته انسانی ،(کامنت های مشاوره ای)

معین افسر - رتبه 10 منطقه 3 - رشته انسانی

ملیکا دادخواه تیرانی - رتبه 10 کشوری -رشته انسانی

علیرضا شفيعى علويجيه - رتبه 9 ایثارگر 5 درصد - رشته انسانی

علیرضا قائد شرف - رتبه 7 منطقه 3 - رشته هنر

امیرشایان چادگانی پور - رتبه 2 منطقه 1 - رشته منحصرا زبان


تذکر: ترتیب نمایش نام رتبه های برتر کنکور در هر رشته بر حسب تعداد کامنت های ایشان است.