کتاب آبی ریاضیات کنکور رشته ریاضی

کتاب آبی ریاضیات کنکور رشته ریاضی در دوجلد سوال و جواب برای داوطلبان کنکور 99 به چاپ رسیده است. ا

کتاب آبی ریاضیات کنکور رشته ریاضی

کتاب آبی ریاضیات کنکور رشته ریاضی در دوجلد سوال و جواب برای داوطلبان کنکور 99 به چاپ رسیده است. این کتاب شامل کلیه مباحث ریاضی دهم(ریاضی 1)، یازدهم(حسابان 1) و دوازدهم(حسابان2) بوده که در 9 فصل تدوین شده است. کتاب آبی ریاضی دربرگیرنده 2900 تست شناسنامه دار از سه منبع معتبر می باشدکه 685 تست ازسوالات کنکور، 988 تست از آزمون های کانون و 1217 تست طراحی شده به منظور پوشش دهی تمرین های کتاب را شامل می شود. تست های این کتاب در 171 پیمانه 20 یا 10سوالی(یا ترکیبی از آن ها) تنظیم شده که هر پیمانه شامل تست های تیپ هستند که روش حل یکسانی دارند یا از فرمول مشترکی در حل آن ها استفاده شده است.مهم ترین مزیت روش پیمانه ای مدیریت زمان است.

هر مبحث از این کتاب شامل یک درسنامه کاربردی است که با ارائه مثال ها و تست های هدفمند هسته مرکزی سوال های آن زیرموضوع را پوشش می دهد.

در انتهای موضوعات هر فصل تعدادی تست در قالب پیمانه های 20 یا 10 سوالی با محوریت آزمون های کانون برای دانش آموزان برتر و سخت کوش قرارداده شده و البته توصیه می شود همه دانش آموزان خودشان را جزء برترها و سخت کوشان بدانند و سوالات را حل کنند.

در پایان هر فصل نیز یک آزمون جمع بندی قرار داده شده و دانش آموزان می توانند با حل این سوالات درصدهای خود را مشخص کرده و وضعیت تسلط خود را در هر فصل در فهرست مشخص کنند.

در جلد دوم این کتاب نیز پاسخ تشریحی تمام سوالات منطبق بر دانسته های دانش آموزان از کتاب درسی می باشد . در حل برخی سوالات راه حل دوم نیز بیان شده که معمولا راه حل کوتاه تر است . در تعداد زیادی از پاسخ ها نیز گزینه های غلط بررسی شده اند.

  جهت دانلود رایگان مبحث برگزیده و سفارش کتاب به سایت کتاب کانون   KanoonBook.ir   مراجعه نمایید .

هنگامه سروری
نويسنده : هنگامه سروری