کتاب تابستان دوازدهم تجربی (تک جلدی)

این کتاب شامل 700 تست شناسنامه دار مبتنی بر کتاب درسی از 45 مبحث (20 مبحث دهم، 21 مبحث یازدهم و 4 مبحث دوازدهم) در قالب 5 دوره آزمون با پاسخ‌های کاملا تشریحی و ....

کتاب تابستان دوازدهم تجربی (تک جلدی)

این کتاب شامل 700 تست شناسنامه دار مبتنی بر کتاب درسی از 45 مبحث (20 مبحث دهم، 21 مبحث یازدهم و 4 مبحث دوازدهم) در قالب 5 دوره آزمون با پاسخ های کاملا تشریحی و بررسی سایر گزینه ها همراه با برنامه مطالعاتی ویژه تابستان است.

این 700 تست از 4 درس اختصاصی ریاضی (150 تست)، زیست شناسی (250 تست)، فیزیک (150 تست) و شیمی (150 تست) و نیز سه سال دهم (250 تست)، یازدهم (250 تست) و دوازدهم (200 تست)‌ در دو بخش نگاه به گذشته (دهم و یازدهم) و نگاه به آینده (دوازدهم) گرد آمده است.‌

هر آزمون شامل 140 سوال با مدت زمان پاسخگویی 165 دقیقه با پیشروی مستقل، از سه سال دهم، یازدهم و دوازدهم و 4 درس ریاضی، زیست شناسی، فیزیک و شیمی تشکیل شده است.

این کتاب 100 درصد مباحث درس های اختصاصی دهم و یازدهم و فصل اول دوازدهم را پوشش می دهد.

همچنین شامل 20 درس نامه از مباحث سال دوازدهم است. قبل از هر آزمون یک درس نامه مختصر مربوط به سال دوازدهم آمده است. در این درس نامه فقط به نکته های مهم کتاب درسی اشاره شده است.

هر سوال دارای شناسنامه کامل مبتنی بر کتاب درسی است. این امر به شما کمک می کند که متوجه شوید به کدام قسمت های کتاب درسی مسلط هستید و در کدام قسمت ها نیاز به مطالعه، مرور و تمرین بیشتر دارید.

جلوی هر سوال، مبحث آن ذکر شده است. مبحث شناسی تکنیکی است که به شما کمک می کند تا بتوانید به طور دقیق تشخیص دهید نقاط قوت و ضعف شما دقیقا در چه مباحثی است.

پاسخ تشریحی همه سوال ها در قسمت پایانی کتاب به طور کامل گرد آمده است. سعی شده افزون بر پاسخ سوال، نکات آموزشی مهم مربوط به هر سوال نیز ذکر شود.

در این کتاب ضریب توازن بر اساس مبحث (16 تست به ازا هر مبحث) و ضریب توازن بر اساس روز (12 تست به ازا هر روز تابستان) رعایت شده است.

نکته پایانی و جدید آن که شما می توانید با هدف تکمیل فرایند بازخورد، در هر چهارشنبه بعد از هر آزمون (چهارشنبه های هفته اول) یک آزمون از کتاب تابستان را به صورت آنلاین در صفحه شخصی خود و یا دفاتر نمایندگی کانون آزمون بدهید و با مراجعه به سایت کانون، کارنامه دهکی دریافت نمایید.