مرحله نهایی بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور

بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در روزهای سوم و چهارم مرداد امسال در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

مرحله نهایی بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از دانشگاه شهید بهشتی ، بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در روزهای سوم و چهارم مرداد امسال در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

مرحله نهایی این المپیاد در 23 رشته و با رقابت 1249 نفر از دانشجویان پذیرفته شده در مرحله اول المپیاد و دانشجویان برتر آزمون کارشناسی ارشد سال 1398 برگزار خواهد شد.

لازم به توضیح است پذیرش داوطلبانی که از خوابگاه استفاده خواهند کرد از ساعت 14 روز چهارشنبه دوم مرداد 1398 شروع خواهد شد و داوطلبان تهرانی و یا داوطلبانی که از خوابگاه استفاده نخواهند کرد از ساعت 5 تا 7 صبح روز پنجشنبه مورخ سوم مردادماه پذیرش خواهند شد.

شروع اولین آزمون راس ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 3 مرداد ماه خواهد بود، لذا لازم است تمامی داوطلبان تا ساعت 7:30 به سالن‌های برگزاری آزمون مراجعه کنند.

داوطلبان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند با تلفن  ثابت 73932871-021 یا با تلفن همراه 09126226459 مدیریت امور آموزشی پردیس شهید عباسپور تماس حاصل کنند.

منبع :