تهویه مطبوع قابل حمل، هوا را مرطوب و تمیز هم می‌کند

تولید دستگاه‌های تهویه مطبوع قابل حمل پدیده تازه ای نیست، اما یک مدل تازه از این دستگاه‌ها علاوه بر خنک کردن هوا، آن را به شکلی مطبوع مرطوب و تمیز هم می‌کند.

تهویه مطبوع قابل حمل، هوا را مرطوب و تمیز هم می‌کند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از نیواطلس، تولید دستگاه های تهویه مطبوع قابل حمل پدیده تازه ای نیست، اما یک مدل تازه از این دستگاه ها علاوه بر خنک کردن هوا، آن را به شکلی مطبوع مرطوب و تمیز هم می کند. EvaChill EV-500 نام این دستگاه است که آن را می توان برای خنک کردن هوا در هر محلی به کار گرفت.

دستگاه یادشده در حین خنک کردن هوا، آن را تمیز هم می کند. نکته جالب قیمت پایین این دستگاه است که به قیمت تنها 79 دلار قابل خریداری می باشد.

تهویه مطبوع قابل حمل، هوا را مرطوب و تمیز هم می‌کند

ایجاد رطوبت و پاکسازی محیط اطراف از گرد و خاک باعث می شود تا افراد هوای سالم تر و تمیزتری را تنفس کنند و احتمال بیمار شدن آنها کاهش یابد. یک دسته کنترل از راه دور هم استفاده از این دستگاه تهویه مطبوع قابل حمل را تسریع می کند.

این دستگاه ظرف 5 تا 10 دقیقه به حداکثر ظرفیت خود برای خنک کردن محیط اطراف دست می یابد و بعد از هر بار شارژ باتری برای حداکثر 9 ساعت قابل استفاده است. حداقل دمای ایجاد شده توسط این دستگاه در محیط اطراف برابر با 15 درجه سانتیگراد است.

منبع :