نتایج آزمون Ept و فراگیر مهارت‌های عربی اعلام شد

نتایج آزمون Ept و آزمون فراگیر ارزیابی مهارت‌های عربی تیرماه 98 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

نتایج آزمون Ept و فراگیر مهارت‌های عربی اعلام شد
نتایج آزمون Ept و آزمون فراگیر ارزیابی مهارت های عربی تیرماه ۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

 English Proficiency Test آزمونی معتبر است که توسط دانشگاه آزاد از سال ۸۶ برای دانشجویان و متقاضیان دکتری این دانشگاه برگزار می شود.

این آزمون برای آن دسته از متقاضیانی که مدرک بین المللی با نمره تعیین شده توسط دانشگاه را نداشته و باید نمره قبولی در آزمون EPT را به عنوان جایگزین آن نمره جهت ورود به دوره دکتری دانشگاه کسب کنند، برگزار می شود.

آزمون های مربوطه روز جمعه ۳۱ خردادماه ۹۸ به طور هم زمان در شهرهای تهران، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان، اهواز، کرج، کرمان، کرمانشاه، ساری برگزار شد.

داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی English.iau.ac.ir/e از نتیجه این آزمون آگاهی یابند.

دانشگاه آزاد از عید قربان تا عید غدیر تعطیل است

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی در بخشنامه ای تعطیلات تابستانی ۱۳۹۸ دانشگاه را ابلاغ کرد.

براساس این بخشنامه به استناد بند ۴ صورتجلسه دویست و نود و سومین هیأت رئیسه دانشگاه و همچنین مصوبه پنجمین جلسه مورخ ۹۸/۳/۲۹ شورای دانشگاه و به منظور ایجاد رفاه و تقویت روحیه همکاران مقرر شد تمامی واحدها و مراکز آموزشی از تاریخ ۹۸/۵/۲۱ لغایت ۹۸/۵/۲۹ (عید سعید قربان تا عید سعید غدیرخم) از تعطیلات تابستانی بهره‌مند شوند.

در این بخشنامه تاکید شده است: واحدها و مراکز آموزشی که مجری ترم تابستانی هستند، باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که در برنامه‌های آموزشی هیچ‌گونه خللی ایجاد نشود، همچنین با رعایت کلیه ضوابط مربوطه امکان تشکیل جلسات دفاع از رساله پایان‌نامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی و حضور علاقمندان در این جلسات نیز فراهم شود.

طبق این بخشنامه حضور کارکنان خدمات بهداشتی و درمانی و کادر بیمارستانی حسب برنامه شیفتی و مقررات مربوطه و طبق نظر ریاست واحد دانشگاهی است.

همچنین در این بخشنامه آمده است: برنامه‌ریزی باید به نحوی انجام شود کارکنانی که ماهیت وظایف و نوع شغل آنان به گونه‌ای است که باید در محل کار حضور یابند (مانند پرسنل شاغل در مراکز درمانی، بیمارستانی، حفاظت فیزیکی، تأسیسات و کارکنانی که به صورت شیفتی فعالیت می‌کنند) مطابق نظر مدیریت مربوطه از حداکثر مرخصی ایام مذکور در زمان تعیین‌شده استفاده کنند.

منبع :