ساخت 6 مدرسه جدید توسط بنیاد قلم‌چی در روستاهای کردستان

بنیاد قلم چی، شش مدرسه در روستاهای استان کردستان احداث می‌کند.

ساخت 6 مدرسه جدید توسط بنیاد قلم‌چی در روستاهای کردستان

بنیاد قلم چی، شش مدرسه در روستاهای استان کردستان احداث می کند.


تفاهم نامه ساخت 6 مدرسه جدید در روستاهای استان کردستان، روز دوشنبه 23 اردیبهشت 98، میان بنیاد قلم چی و اداره کل نوسازی مدارس استان کردستان در ساختمان مرکزی بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام) به امضا رسید.

طبق این تفاهم نامه، بنیاد قلم چی ساخت 3 مدرسه دو کلاسه، دو مدرسه 3 کلاسه و یک مدرسه یک کلاسه در 6 روستای این استان را برای سال 98 در دستور کار خود قرار داد.

ساخت مدارس دو کلاسه هر کدام با زیربنای آموزشی 104 مترمربع در روستاهای تراق تپه در شهرستان مریوان، طاله وران از توابع بخش کلاترزان شهرستان سنندج و بغده کندی در شهرستان سقز، مدارس سه کلاسه هر کدام با زیربنای آموزشی 147 مترمربع در روستاهای کماله در شهرستان سروآباد و خاندان قلی در شهرستان بیجار و همچنین مدرسه یک کلاسه با زیربنای آموزشی 75 مترمربع در روستای ینگی کند شهرستان دیواندره برای بهره مندی حدود 300 دانش آموز انجام خواهد شد.

برای این پروژه ها در مجموع بالغ بر 7 میلیارد و 390 میلیون ریال از سوی بنیاد قلم چی هزینه می شود و طبق پیش بینی های انجام شده، این مدارس در پاییز سال جاری آماده بهره برداری خواهد بود.

لازم به ذکر است در پاییز 97 نیز چهار مدرسه بنیاد قلم چی در روستاهای سلطان آباد، زیویه، کانی آلوچه و دره وزان استان کردستان، افتتاح و بهره برداری شد.


ساخت 6 مدرسه جدید توسط بنیاد قلم‌چی در روستاهای کردستانمنبع :

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور 98

با رتبه ام در کنکور 98 احتمال دارد در چه رشته و دانشگاهی قبول شوم؟
پاسخ به سوال های شما درباره سهمیه ها ،پردیس ،شبانه ، غیر انتفاعی و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید