کتاب تابستان کانون برای دهم انسانی

اگر دانش‌آموز در تابستان به پیش‌خوانی مباحث سال بعد بپردازد، در سال تحصیلی جدید با اعتماد به نفس بیشتری در کلاس درس حاضر خواهد شد، از این رو در تابستان، ما به دانش‌آموزان

کتاب تابستان کانون برای دهم انسانی

کتاب تابستان کانون برای دهم انسانی 

اگر دانش‌آموز در تابستان به پیش‌خوانی مباحث سال بعد بپردازد، در سال تحصیلی جدید با اعتماد به نفس بیشتری در کلاس درس حاضر خواهد شد، از این رو در تابستان، ما به دانش‌آموزان توصیه‌ می‌کنیم در کنار مرور مباحث گذشته (نگاه به گذشته)، یک یا دو درس از سال آینده را پیش خوانی کنند (نگاه به آینده)، هدف از این کار تثبیت مطالب سال گذشته و کسب آمادگی لازم برای حضور در کلاس درس در سال آینده است.


 با توجه به مطالب فوق و نیاز دانش‌آموزان در تابستان، این کتاب تألیف شده است.-کتاب تابستان پایه‌ی دهم انسانی از 5 آزمون تشکیل شده است:

1- هر یک از 5 آزمون کتاب با پیش‌روی مستقل به مباحث نیم‌‌سال اول پایه‌ی دهم و مباحث سال نهم می‌پردازد.

2- در هر آزمون این کتاب سعی شده است فضایی متناسب با آزمون‌های تابستان شبیه‌سازی شود، از این‌رو هر کدام از آزمون‌ها از 2 بخش نگاه به آینده و نگاه به گذشته تشکیل شده است. دروس نگاه به آینده شامل عربی زبان قرآن (1)، ریاضی و آمار (1)، اقتصاد، علوم و فنون ادبی (1) و منطق می‌باشند و در قسمت درس‌های نگاه به گذشته فارسی نهم، عربی نهم، زبان انگلیسی نهم، ریاضی نهم مورد پرسش قرار می‌گیرند.


3- برای درس‌های اختصاصی این کتاب، قسمت‌هایی به عنوان درس‌نامه در نظر گرفته شده‌است که شما با مطالعه‌ی آن می‌توانید به سوالات کتاب پاسخ دهید. 

4- همه‌ی پرسش‌های آزمون‌ها دارای شناسنامه‌ی کامل مبتنی بر کتاب درسی هستند. 

5- تمامی پرسش‌های آزمون‌ها در قسمت پایانی کتاب به طور کاملاً تشریحی پاسخ داده‌شده‌اند، سعی شده است در آن قسمت افزون ‌بر پاسخ سؤال، نکات آموزشی مهم مربوط به هر‌سؤال تشریح و مرور شود.


جهت خرید کتاب به سایت خرید آنلاین کتاب کانون مراجعه کنید.