استیون جرارد گزینه نیوکاسل برای جانشینی بنیتس

در پی جدایی رافا بنیتس از نیوکاسل، آن‌ها بدنبال جایگزینی او با استیون جرارد، سرمربی گلاسکو رنجرز هستند.

استیون جرارد گزینه نیوکاسل برای جانشینی بنیتس

در پی جدایی رافا بنیتس از نیوکاسل، آن ها بدنبال جایگزینی او با استیون جرارد، سرمربی گلاسکو رنجرز هستند.

به گزارش "ورزش سه"، مایک اشلی، مالک باشگاه نیوکاسل، این احساس را داشت که استیون جرارد تنها پس از یک فصل مربی گری در رنجرز آماده ی جدایی از این تیم و پیوستن به نیوکاسل است.

 

اما به گزارش میرر، هافبک سابق لیورپول این پیشنهاد را رد کرده است.


رافا بنیتس سرمربی سابق نیوکاسل در تاریخ 30 ژوئن با پایان قراردادش از باشگاه جدا شد. این درحالی بود که این مربی کهنه کار اسپانیایی اعلام کرد که به ماندن در باشگاه علاقه مند بود، اما اهداف متفاوتی با باشگاه در مورد آینده داشت. بنیتس نهایتا با قراردادی دو ساله و با حقوقی سالیانه 12 میلیون پوند، هدایت باشگاه دالیانگ چین را قبول کرد.

 

کلاغ ها فصل گذشته را در جایگاه سیزدهم به پایان رساندن. گفته میشود که بنیتس مایل به ادامه همکاری با باشگاه و جلو بردن برنامه های خود بود اما سرانجام اختلاف نظر او با مالک باشگاه و اصرار مایک اشلی بر فروش بازیکنان بزرگ تیم و استفاده از جوانان در ترکیب به جدایی مربی 59 ساله منجر شد.

 

با وجود کم بودن شانس باشگاه نیوکاسل برای جذب استیون جرارد آنها با این مربی انگلیسی در تماس بوده اند، چیزی که باعث عصبانیت مسئولان باشگاه رنجرز اسکاتلند شد این بود که برای بازی های انتخابی لیگ اروپا آماده میشوند.

 

گزینه دیگر هدایت نیوکاسل پاتریک ویرا سرمربی فعلی باشگاه نیس فرانسه بود. پیشنهادی که فورا از طرف وی رد شد و او اعلام کرد که از حضور در نیس خوشحال است.

 

مایک اشلی درحال حاضر در شرایط سختی قرار دارد و گفته میشود که برای فروش باشگاه مذاکراتی با شیخ خالد بن زیاد، سرمایه دار اماراتی و پسر عموی شیخ منصور مالک باشگاه منچسترسیتی،  صورت گرفته است و قیمت احتمالی نیوکاسل 350 میلیون پوند خواهد بود.

 

ادامه این روند و همچنین جدایی آیوزه پرز و سولومون روندون در روز های گذشته باعث عصبانیت طرفداران این باشگاه شده است. دو مهاجمی که فصل گذشته 13 گل برای نیوکاسل به ثمر رساندند.

 

حالا نیوکاسل باید با ترکیبی ناقص و بدون سرمربی ای مشخص تمرینات پیش فصل خود را آغاز کند.

منبع :