هوشمندسازی 17 مدرسه در سبزوار توسط بنیاد قلم چی

هوشمندسازی کلاس‌های درس 17 مدرسه در شهر سبزوار استان خراسان رضوی توسط بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام) در اسفند 97 انجام شد.

هوشمندسازی 17 مدرسه در سبزوار توسط بنیاد قلم چی

هوشمندسازی کلاس های درس 17 مدرسه در شهر سبزوار استان خراسان رضوی توسط بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام) در اسفند 97 انجام شد. 


در این پروژه، سه کلاس درس از دبستان عبدالمطلب، دو کلاس درس از دبیرستان ستوده و یک کلاس درس از هریک از مدارس افشارپور، آل احمد، امیرکبیر، برادران یزدی، دستغیب، دهخدا، فرهنگیان، قدس، مجید بینقی، استاد مطهری، نرجس شریعتی، نیکان، سربداران، شهید حسن ساده و شهید شجیعی هوشمندسازی شد که با این اقدام حدود 4200 دانش آموز مقطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم از این امکانات بهره مند شدند.
هر کلاس به ویدئو پروژکتور، تخته هوشمند، لپ تاپ و لوازم جانبی تجهیز شده و هوشمندسازی این 20 کلاس با هزینه یک میلیارد و 600 میلیون ریال صورت گرفته است؛ 50 درصد هزینه توسط آموزش و پرورش سبزوار تامین شده است.
شایان ذکر است طرح هوشمندسازى و تجهيز كتابخانه مدارس كه توسط بنياد قلم چى انجام مى شود ويژه مدارس دولتى است؛ با احتساب این واحدهای آموزشی، از سال 1392، انجام 1481 امین پروژه تجهیز یا هوشمندسازی توسط بنیاد قلم چی به ثبت رسید.
منبع :