تابستانی دارید با این همه فایده

دانش‌آموزانی که در آزمون‌های تابستان شرکت می‌کنند در طی سال تحصیلی به طور میانگین 200 نمره بیش‌تر از سایر دانش‌آموزان کسب می‌کنند.

تابستانی دارید با این همه فایده

اگر شما این مطلب را می‌خوانید جزء افرادی هستید که دغدغه‌ی آینده‌ی خود را دارند و هدفمند زندگی می‌کنند اما اگر درباره‌ی مطالب خوانده‌شده فکر کرده و به آموخته‌های‌تان عمل می‌کنید، از معدود کسانی هستید که قطعاً به نتیجه‌ی درخشانی دست خواهید یافت. با خواندن موارد زیر متوجه دلیل این موضوع خواهید شد:

1. دانش‌آموزانی که در آزمون‌های تابستان شرکت می‌کنند در طی سال تحصیلی به طور میانگین 200 نمره‌ بیش‌تر از سایر دانش‌آموزان کسب می‌کنند.

2. با شرکت در آزمون‌های تابستان و آزمون و خطا در روش مطالعه، شیوه‌ی درست برای مطالعه‌ی هر درس را یاد می‌گیرید و با شروع سال تحصیلی و مطالعه‌ی درست و کارآمد هر درس همواره در حال پیشرفت درسی خواهید بود.

3. یادگیری ناقص سال گذشته را جبران می‌کنید و در تمام مباحث به تسلط کامل می‌رسید.

4. خواندن حجم مناسبی از درس‌های سال آینده باعث می‌شود از مهرماه با اعتمادبه‌نفس بالایی در مدرسه حاضر شوید و موفق‌تر عمل کنید.

5. داشتن یک برنامه‌ی مطالعاتی منظم در کنار تفریحات تابستانی از سردرگمی و اتلاف وقت در ماه‌های ابتدایی سال تحصیلی جلوگیری می‌کند.

حالا قضاوت کنید: تابستانی دارید با روزهای طولانی همراه با کمی درس خواندن و این همه فایده.