رتبه19 انسانی: تورق سریع، حفظ داشته ها

عرفان نوری از اهمیت بالای انجام تورق سریع و روش مطالعه خود در دروس مختلف طی این دوران می‌گوید...

رتبه19 انسانی: تورق سریع، حفظ داشته ها

عرفان نوری

رتبه 19 منطقه2 - دانشجوی حقوق تهران

« تورق سریع، حفظ داشته ها »

پس از تلاشی بی وقفه به روز های پایانی و نزدیک به کنکور می رسیم که مصادف با دوران تورق سریع و مرور دقیق مطالب مطالعه شده در طول سال است.

تورق سریع را بالشخصه خودم ۱۲ روز مانده به کنکور شروع کرده بودم تا با مروری دقیقتر و کاملتر به سراغ کنکور بروم هر روز تقریبا یکی از دروس و یا حداکثر دو درس را در برنامه خود گنجانده بودم به نحوی که تمامی مباحث حفظی را مرور کنم، فرمول های ریاضی را دوباره بخوانم تا به خاطر ندانستن یک فرمول ساده سوالی را از دست ندهم.

بخش دیگر مربوط به اشتباهاتی بود که در طول آزمون های سه روز یک بار انجام داده بودم و آن ها را جداگانه یادداشت کرده بودم تا در این روز ها از آن ها استفاده کنم همچنین بعضی سوالاتی که جواب داده بودم ولی نکات خوبی داشت را نیز یادداشت کرده بودم.رتبه19 انسانی: تورق سریع، حفظ داشته ها

ساعات پایانی تورق سریع در روز را به لغات و تاریخ ادبیات ادبیات عمومی و آیات و مفاهیم دین و زندگی اختصاص داده بودم از آنجا که یادگیری این نوع مباحث تنها با استمرار و مرور در فواصل زمانی مناسب و معین رخ می دهد.

روز قبل کنکور نیز مطالعه ای نداشتم و نیمی از روز را به مطالعه مجلات کانون و مصاحبه با نفرات برتر کنکور سال های قبل اختصاص دادم و بقیه روز را با دوستانم و به دور از فضای درسی سپری نمودم.

نکته پایانی و بسیار مهم این است که تمرکز خود را بر روی مرور مطالب بگذارید نه یادگیری مطالب جدید زیرا یادگیری مطلب جدید در این برهه زمانی علاوه بر خسته کردن شما نتیجه چندان مطلوبی نخواهد داشت.

برای استفاده از خدمات پشتیبانی ویژه عرفان نوری  عدد 6 را به  5000116463  ارسال نمایید و یا با شماره تلفن 02186121706 تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید جهت اطلاع از خدمات پشتیبانی ویژه با شماره
02186121706 تماس حاصل نمایید.

کانال پشتیبان ویژه ها :   
vipposhtiban@ را در تلگرام جستجو نمایید یا روی لینک عضویت در کانال پشتیبان ویژه کلیک نمایید.