رتبه200 تجربی: آخرین قدم را محکم بردارید!

حمید زارع از چگونگی تورق سریع خود و پیشنهاداتش جهت انجام هر چه بهتر این کار را ارائه می‌کند.

رتبه200 تجربی: آخرین قدم را محکم بردارید!

حیمد زارع

رتبه200 منطقه2 - دانشجوی پزشکی ایـران

« اخرین قدم را محکم  بردارید! »

به روز های پایانی کنکور نزدیک می شویم و سوال همه داوطلبان این است که چطور این همه مطالب رو  می توان مرور کرد. همه ی ما تجربه ی مشابه این را داشتیم!مثلا هنگام امتحانات ترم که می شد ، وقتی درس ها را می خواندیم ، ممکن بود اخر شب یا صبح قبل امتحان ، نگاه خیلی سریع به مطالب بیاندازیم؛ همه ی ما هم به اهمیت این روش واقفیم و می دانیم چقدر برای به یاد آوری مطالب ، روش مناسبی است.

در این روش نیازی نیست که همه ی مطالب کتاب خوانده شده بشود! باید نکاتی که خودتان نوشته اید را به اضافه ی مباحثی از کتاب که می دانید مهم هستند و یا همیشه در به خاطر سپردن آنها مشکل داشتید را بخوانید؛رتبه200 تجربی: آخرین قدم را محکم بردارید!

برای درس ریاضی و فیزیک و قسمت مساله ی شیمی که ذات آنها محاسباتی است ، بهتراست تمام فرمول ها و نکات خاص آن ها را بخوانید ، و بعد از آن ، برا حفظ سطح تسلطتون باید چند دوره آزمون جامع را کار کنید؛ مثلا برا فیزیک می توانید از کنکور های سال های قبل رشته ی ریاضی استفاده کنید.

برای درس ادبیات، مرور لغات در این دوران اهمیت دارد ، اما وقت آن که بتوان همه ی لغات را مرور کرد ، نیست. پس باید به لغات ستاره دار انتهای کتاب اکتفا کرد؛ زیرا اکثر سوالات بخش لغت کنکور از همین لغات انتخاب می شوند. برای مبحث آرایه، می توان مفاهیم مربوط به آرایه های مشکل دار را مرور کرد و هر شب پنج تست از ارایه ها زد. قسمت قرابت ادبیات نیز ، نیاز به مرور دارد، اما نمیتوان تمام ابیات کتاب را بررسی کرد ، بلکه باید فقط آن ابیاتی را مرور کرد که در ازمون های کانون اشتباه زده اید و یا آن ابیاتی که سابقه ی طرح در کنکور های گذشته را دارند.

برای استفاده از خدمات پشتیبانی ویژه حمید زارع  عدد 6 را به  5000116463  ارسال نمایید و یا با شماره تلفن 02186121706 تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید جهت اطلاع از خدمات پشتیبانی ویژه با شماره
02186121706 تماس حاصل نمایید.

کانال پشتیبان ویژه ها :   
vipposhtiban@ را در تلگرام جستجو نمایید یا روی لینک عضویت در کانال پشتیبان ویژه کلیک نمایید.