رتبه 51تجربی : کنکور، چالش مهارت ها

امیرحسین قاسم بگلو از نحوه اداره جلسه کنکور می‌نویسد و آن را تنها محدود به مطالعه نمی‌داند بلکه ...

رتبه 51تجربی : کنکور، چالش مهارت ها

امیرحسین قاسم بگلو

رتبه۵۱ منطقه۲ – دانشجوی پزشکی تهران

« کنکور، چالش مهارت ها »

دانش‌آموزان بسیاری هستند که با وجود داشتن اطلاعات علمی بسیار بالا، به دلیل عدم مدیریت زمان در جلسه آزمون، فرصت نمی‌کنند به همه‌ سؤال‌ها پاسخ دهند.کسب رتبه‌های برتر در کنکور، فقط با داشتن اطلاعات علمی میسر نیست و مدیریت زمان نیز بسیار موثر  است.

برای مدیریت زمان ابتدا باید توانایی تشخیص سوالات سخت و وقت گیر بدست آورد و سپس اراده کنار گذاشتن و حل نکزدن آن سوالات را  داشت.برای اینکه توانایی شناسایی سوالات سخت را داشته باشید باید از انواع تیپ ها سوال حل کنید.رتبه 51تجربی : کنکور، چالش مهارت ها

برای مدیریت زمان می توانید هنگام جواب دادن به سؤالات از دو علامت - و × در کنار سؤالات استفاده کنید. ابتدا جواب سؤالاتی را که مطمئن هستید در پاسخ‌نامه علامت بزنید و اگر سؤالی را بلد هستید ولی زمان‌بر است با علامت × مشخص کنید. سؤالاتی را که پاسخشان را اصلاً نمی‌دانید با علامت - مشخص کنید. درنهایت در زمان اضافه می‌توانید به سراغ سؤالات زمان‌بر که با علامت × مشخص کرده‌اید بروید.استفاده از این روش باعث می شود که شما یک بار همه‌ی سؤالات را خوانده‌ و سؤالات آسان را پاسخ دهید و زمان مناسبی برای پاسخ‌دهی به سؤالات متوسط و سخت داشته باشید.

تکنیک زمان های نقصانی در کنار تکنیک ضربدر منها است و باید از هر دو آن ها با هم استفاده کرد و برای خود استراتژی بازگشت مشخصی داشت. علاوه بر این ها باید هر روشی را متناسب با توانایی های خودتان شخصی سازی کنیدتا حداکثر بازده را داشته باشد.

برای استفاده از خدمات پشتیبانی ویژه امیرحسین قاسم بگلو  عدد 6 را به  5000116463  ارسال نمایید و یا با شماره تلفن 02186121706 تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید جهت اطلاع از خدمات پشتیبانی ویژه با شماره
02186121706 تماس حاصل نمایید.

کانال پشتیبان ویژه ها :   
vipposhtiban@ را در تلگرام جستجو نمایید یا روی لینک عضویت در کانال پشتیبان ویژه کلیک نمایید.