کنکور 98

رسمی؛ فرانچسکو توتی از رم جدا شد

اسطوره جالوروسی امروز در یک کنفرانس خبری رسما اعلام کرد که از آاس رم جدا خواهد شد.

رسمی؛ فرانچسکو توتی از رم جدا شد

اسطوره جالوروسی امروز در یک کنفرانس خبری رسما اعلام کرد که از آاس رم جدا خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، همانطور که از قبل اعلام شده بود، فرانچسکو توتی امروز از پست مدیریتی خود در رم کنار رفت و دیگر در باشگاه محبوبش فعالیتی نخواهد داشت.

این اتفاق در حالی رخ می دهد که اخبار حاکی از عدم توافق فکری بین فرانچسکو توتی و دیگر اعضای مدیریتی باشگاه است و به همین دلیل اسطوره باشگاه رم دیگر علاقه ای به ماندن در پست مدیر ورزشی نداشته و قصد دارد بعد از سال ها حضور مستمر در باشگاه رم از این تیم جدا شود.


توتی 786 بازی به عنوان بازیکن برای باشگاه رم انجام داده و در سال 2017 از این تیم خداحافظی کرده و در عرصه مدیریت مشغول به فعالیت شد اما امروز و پس از 30 سال متوالی، دوران حضور فرانچسکو توتی در باشگاه رم به پایان رسید.

 

توتی در کنفرانس مطبوعاتی در مورد جدایی خود از تیم ایتالیایی گفت:« من مقصر نبودم چرا که در این سمت هرگز نمی توانستم خودم را نشان بدهم. هرگز به طور واقعی در پروژه فنی تیم دخیل نبودم. در سال اول طبیعی بود که نقش زیادی نداشته باشم. در سال دوم فهمیدم که هرگز قرار نیست که بخشی از این پروژه باشم و قرار نیست که کمکی به پیشبرد کار داشته باشم. آنها می دانستند که چه اهدافی دارم و چه می خواهم اما انها هرگز من را نمی خواستند و از همه تصمیم ها من را کنار می گذاشتند.»

منبع :