آزمون هدیه 31 خرداد : برای تمام داوطلب علاقه‌مند به کنکور هنر

هر سال در کانون سه آزمون آخر سال (قبل از کنکور) به صورت شبیه‌سازی با کنکور هنر برگزار می‌شود. در سال جاری یک آزمون به عنوان آزمون هدیه برای تمام داوطلبان کانون در نظر گرفته شد که این آزمون در 31 خردا

آزمون هدیه 31 خرداد : برای تمام داوطلب علاقه‌مند به کنکور هنر

آزمون 31 خرداد یک آزمون هدیه برای همه‌ی داوطلبان

داوطلبان عزیز کنکور هنر سلام

هر سال در کانون  سه آزمون آخر سال (قبل از کنکور) به صورت شبیه‌سازی با کنکور هنر برگزار می‌شود. در سال جاری یک آزمون به عنوان آزمون هدیه برای تمام داوطلبان کانون در نظر گرفته شد که این آزمون در 31 خرداد برگزار می‌شود. این آزمون همانند آزمون‌های 17 خرداد، 24 خرداد و 7 تیر است. 

با توجه به سطح دشواری کنکور هنر، آزمون‌های جامع را در سه سطح دشوار و ساده و متوسط تولید کردیم. آزمون 31 خرداد جزء آزمون‌های متوسط است.آزمون هدیه 31 خرداد : برای تمام داوطلب علاقه‌مند به کنکور هنر

نکاتی که در مورد آزمون 31 خرداد:

1. داوطلبان دوازدهم و فارغ‌التحصیلان یک دفترچه اختصاصی دریافت می‌کنند ولی دفترچه ی عمومی آن‌ها مجزا است.

2. برای این آزمون دو پاسخبرگ خواهید داشت(مثل آزمون‌های گذشته) که در پاسخبرگ اول از شماره 1 تا 100 به سوال‌های عمومی داوطلبان دوازدهم و از شماره 101 تا 200 به سوال‌های عمومی داوطلبان فارغ‌التحصیل اختصاص دارد. در پاسخبرگ دوم از شماره 1 تا 160 سوال‌های اختصاصی هم دوازدهم و هم فارغ‌التحصیل (مشترک) پاسخ خواهید داد.

3. از بین 160 سوال دفترچه به طور میانگین در هر درس 10 تا 15 سوال از سوال‌های پرتکرار کنکور در آزمون‌های سه سال قبل در کانون(به غیر از سال جاری) و 10 سوال از سوال‌های طرح جدید می‌باشد.

4. آزمون هدیه را هم مثل تمام آزمون‌های امسال باید در مرکز نمایندگی شهر خود به صورت حضوری شرکت‌کنید و برای این آزمون نیازی به پرداخت هزینه ندارید.( آزمون هدیه)

* داوطلبانی که کل آزمون‌ها را به صورت آزمون آن‌لاین شرکت کرده‌اند به همان روش قبل در این آزمون شرکت خواهند کرد.

5. داوطلبان غیرکانونی هم می‌توانند با کلیک بر روی لینک زیر با مراجعه به نمایندگی شهر خود در آزمون 31 خرداد شرکت نمایند.


توصیه‌های بعد از آزمون:

یادتان باشد این‌ آزمون‌ها برای آمادگی شما در کنکور سراسری هنر برگزار می‌شود پس اگر جایی اشتباه داشتید و یا به نتیجه‌ی مطلوب نرسیدید ناامید نشوید و تلاش کنید. هنوز می‌توانید.

دوم این‌که پاسخ‌نامه‌ی آزمون‌های گذشته را در برنامه‌ی درسی و مرور خود بگذارید زیرا هم مرور است و هم شاید نکته‌ای باشد که شما در آن زمان توجه نکرده‌اید.

سوم نکته تمام خلاصه‌نویسی ها و یا فیش‌برداری‌هایتان را مجدد مرور کنید و هیچ‌وقت آن‌ها را دور نیاندازید این فیش‌ها حتی در کنکور دکتری هنر هم برای شما کاربردی است.

موفق و پیروز باشید.