کنکور 98

دانش آموزان کتاب‌های خود را به سیل زدگان خوزستان اهدا کردند

دانش آموزان تحت پوشش نمایندگی‌های بنیاد قلم چی در 6 شهر کشور، کتاب‌های کمک آموزشی خود را به دانش آموزان مناطق سیل زده استان خوزستان اهدا کردند.

دانش آموزان کتاب‌های خود را به سیل زدگان خوزستان اهدا کردند

دانش آموزان تحت پوشش نمایندگی های بنیاد قلم چی در 6 شهر کشور، کتاب های کمک آموزشی خود را به دانش آموزان مناطق سیل زده استان خوزستان اهدا کردند.

 

بر این اساس، از سوی دانش آموزان نمایندگی های شهرهای هشتگرد، اصفهان، ابهر، زرين شهر، نجف آباد و رفسنجان بالغ بر 568 جلد کتب کمک آموزشی به دانش آموزان مناطق سیل زده خوزستان اهدا شد.

این کتاب ها طی جلسه ای در بیستم خردادماه جاری، با حضور رئيس كتابخانه مركزی استان خوزستان، مسئولان نمايندگی و بورسیه بنیاد قلم چی شهر اهواز و تهران به نهاد كتابخانه های استان خوزستان تحویل داده شد.

بر اساس نیازسنجی صورت گرفته، کتاب های یادشده در این مرحله به کتابخانه روستای عبدالخان در شهر شوش که بر اثر حادثه سیل دچار آسیب شد و کتاب های آن به زیر آب رفت، اهدا می شود.

لازم به یادآوری است اهدای کتاب به دانش آموزان سیل‌زده استان خوزستان، با ارسال فراخوان به نمایندگی های بنیادقلم‌چی سراسر کشور و استقبال 46 شهر برای این اقدام صورت گرفته است که در مراحل بعدی کتاب های اهدایی دانش آموزان سایر شهرها نیز به‌این استان ارسال خواهد شد.


دانش آموزان کتاب‌های خود را به سیل زدگان خوزستان اهدا کردند


منبع :