پیام دکترحافظی به مناسبت سیزدهمین سال وقف بنیادقلم چی (یادبود)

پانزدهم شهریور سال 1384 بنیاد علمی آموزشی قلم چی، وقف عام شد بر گسترش دانش و آموزش.

پیام دکترحافظی به مناسبت سیزدهمین سال وقف بنیادقلم چی (یادبود)

آنچه می‌خوانید پیام دکترمحمدرضا حافظی، رئیس جامعه‌ی خیرین مدرسه‌ساز کشور و عضو هیأت نظار بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی به مناسبت سیزدهمین سال وقف بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی است. دکترمحمدرضا حافظی، روز سه‌شنبه 21 خرداد 1398 آسمانی شد.

پانزدهم شهریور سال 1384 بنیاد علمی آموزشی قلم چی، وقف عام شد بر گسترش دانش و آموزش. 

دکتر محمدرضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، پنجشنبه 15 شهریور 97، در پیامی سیزدهمین سالگرد وقف بنیاد قلم چی را تبریک گفت. 
وی در پیامی ضمن قدردانی از خدمات فرهنگی و آموزشی انجام شده بیان کرد: بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام) با همت بلند از طریق بورسیه دانش آموزان و دانشجویان دانشگاه ها، احداث مدارس و کتابخانه ها، هوشمندسازی و تجهیز مراکز آموزشی، بسترهای توسعه همه جانبه پایدار در کشور را بوجود آورده که مایه مباهات و افتخار است. 
وی خطاب به کاظم قلم چی واقف و متولی بنیاد قلم چی خاطرنشان کرد: به خود می بالم در کشوری زندگی می کنم که افرادی در راه آموزش فرزندان عزیز این مرز و بوم این گونه سرمایه گذاری کرده و زمینه توفیق آینده سازان ایران را به خوبی فراهم کرده اند.  
وی اظهار داشت: هر مدرسه ای که توسط بنیاد قلم چی ساخته شده است بهشت موعود را در آن به وضوح دیده ایم و اشتیاق و انگیزه ایجاد شده در میان دانش آموزان وصف ناپذیر است؛ نتایج آن را نیز همه ساله در جشن نخبگان مشاهده کرده ایم که دانش آموزان ما رتبه های زیر 10 را در کنکور سراسری کسب کرده و افتخار آفرین شده اند. 
دکتر حافظی در رهنمود پایانی خود تصریح کرد: خدمات بنیاد قلم چی در طلیعه چهاردهمین سال فعالیت، می تواند برای مشارکت مردم و خیرین در مسیر سازندگی کشور، انگیزه مهمی ایجاد کند که در این راه پرثمر از خداوند بزرگ، موفقیت مسالت دارم. 
بنیاد قلم چی از سال 1384 تاکنون همه ساله دانش آموزان واجد شرایط بورسیه را تحت پوشش خود قرار داده و خدماتی برای دانش آموزان استثنایی ارائه کرده است. 
شایان ذکر است که در سال های پس از وقف، خدماتی هم چون مدرسه و کتابخانه سازی، هوشمندسازی و تجهیز مدارس و کتابخانه ها در سراسر کشور توسط بنیاد انجام شده است.

دکترمحمدرضا حافظی