برنامه جمع‌بندی آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم - سال 98

در زمان باقی‌مانده تا آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی، آزمون‌های جمع بندی آزمون تیزهوشان به روش سه روز یک‌بار و دریافت کارنامه در صفحه شخصی برای تمامی دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

برنامه جمع‌بندی آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم - سال 98

آزمون‌های جمع‌بندی آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی سال 98 پایه‌ی نهم متوسطه


با توجه به زمان‌ باقی‌مانده تا آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی، آزمون های  آنلاین برای جمع بندی آزمون تیزهوشان به روش سه روز یک بار و دریافت کارنامه در صفحه شخصی برای تمامی دانش آموزان در نظر گرفته شده است. 


برنامه‌ی این آزمون‌ها به صورت زیر می‌باشد:

آزمون  جمع‌بندی شماره یک

یک‌شنبه  19 خرداد

آزمون جمع‌بندی شماره دو

چهار‌شنبه 22 خرداد

آزمون هدیه کانون

جمعه 24 خرداد

آزمون جمع‌بندی شماره سه

یک‌شنبه 26 خرداد

آزمون جمع‌بندی شماره چهار

چهار‌شنبه 29 خرداد


منابع انتخاب سوال، کتاب‌های 1500 سوال تیزهوشان، استعداد تحلیلی، آبی مطالعات و آبی پیام‌های آسمان و قرآن نهم می‌باشد.


آزمون هدیه کانون در مقطع نهم، مطابق با برنامه‌ی اعلام شده در تاریخ جمعه 24 خرداد 98 در سراسر کشور و به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

همچنین امکان ثبت‌نام و شرکت دانش‌آموزان غیرکانونی در این آزمون های آنلاین در صفحه شخصی غیرکانونی ها نیز فراهم خواهد شد.


نحوه شرکت در آزمون ها : 

آزمون ها را می توانید به دو روش اجرا کنید :


روش اول : فایل PDF آزمون را قبل از ساعت 9 صبح از صفحه شخصی خود دانلود کنید.

تذکر: در صورتیکه پس از ساعت 9 نیز بخواهید آزمون بدهید (درهمان روز یا روزهای بعدی) می توانید فایل را دانلود کنید و آزمون بدهید.


برنامه جمع‌بندی آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم - سال 98
برنامه جمع‌بندی آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم - سال 98روش دوم : به برخی از نمایندگی های کانون (که  اطلاع رسانی خواهد شد ) می توانید مراجعه کرده و دفترچه سوالات را به صورت پرینت شده دریافت کرده و در منزل امتحان دهید .


پس از آنکه به سوالات پاسخ دادید به صفحه شخصی خود در سایت کانون مراجعه کنید . برای دانش آموزان غیرکانونی نیز امکان ایجاد صفحه شخصی فراهم شده است (کلیک برروی لینک سبز رنگ)


برای پرکردن پاسخ برگ باید در مقابل هر سوال گزینه مورد نظر را تکمیل کنید . در صورتیکه به همه سوال ها جواب داده باشید کل فرآیند پر کردن پاسخ برگ حدود 10 دقیقه زمان می گیرد. 


نحوه دریافت کارنامه : 

کارنامه درصد و چندتا از 10 تا به همراه سوال هایی که صحیح یا اشتباه  پاسخ داده اید یا سفید گذاشته اید(نزده) ،  در همان لحظه در صفحه شخصی دریافت می کنید . ضمنا 24 ساعت پس از آزمون می توانید کارنامه تحلیلی آموزشی دهکی را دریافت کنید. درک کارنامه بسیار ساده است و می توانید خود را در هر درس با دیگر دانش آموزان مقایسه کنید. ضمنا درکنار کارنامه توضیحات مختصری درباره آن ارائه شده است .


توجه : دانش آموزانی که در آزمون هدیه به صورت حضوری شرکت می کنند می توانند با مراجعه و هماهنگی با نمایندگی خود دو آزمون پایانی (شماره سه و چهار) را  به صورت حضوری در محل نمایندگی شرکت کنند . دانش آموزانی که در محل نمایندگی آزمون می دهند ، پاسخبرگ دریافت می کنند و پاسخبرگ توسط اسکنر قرائت می شود و کارنامه درصفحه شخصی فعال خواهد شد . ورود به صفحه شخصی کانونی ها


ثبت نام صفحه شخصی غیر کانونی ها 


دانش‌آ‌موزان عزیز! فایل آزمون 24 خرداد را می‌توانید از بخش ضمیمه دانلود بفرمایید. مروری بر کلیات سؤالات درس مطالعات اجتماعی آزمون تیزهوشان نهم

مروری بر کلیات سؤالات درس فارسی در آزمون تیزهوشان پایه نهمجواد احمدی‌شعار

گروه آزمون نهم متوسطه