63% از دانش آموزان با کتاب پرتکرار به استقبال امتحانات می‌روند

یکی از منابع اصلی دانش آموزان در طول سال تحصیلی و مخصوصا ایام امتحانات ، کتاب‌های پرتکرار می‌باشد. این کتاب شامل نمونه سوالات پرتکرار امتحانی مدارس و امتحانات نهایی می‌باشد.

63% از دانش آموزان با کتاب پرتکرار به استقبال امتحانات می‌روند

یکی از منابع  اصلی دانش آموزان در طول سال تحصیلی و مخصوصا ایام امتحانات ، کتاب های پرتکرار  می باشد. این کتاب شامل نمونه سوالات پرتکرار امتحانی مدارس و امتحانات نهایی می باشد. کتاب پرتکرار دارای به روزترین سوالات امتحانی ، پاسخ تشریحی ، حجم مناسب ، درخت دانش ، تعیین تعداد تکرار سوالات  در امتحانات مدارس مختلف بوده و در تمامی دروس و مناسب برای تمامی دانش آموزان مقاطع دبستان ، متوسطه اول و متوسطه دوم  می باشد. این کتاب به شما کمک می کند تا مراحل تثبیت و تسلط آموخته هایتان به درستی انجام پذیرد.

در آزمون 20 اردیبهشت از دانش آموزان دهم و یازدهم در مورد استفاده از این کتاب در ایام امتحانات سوال زیر پرسیده شده است:

آيا كتاب هاي پرتكرار را قبلاً تمرين كرده ايد؟ آيا براي امتحان ها هم تمرين خواهيد كرد؟

جدول زیر چگونگی پاسخ دانش آموزان دختر و پسر را به این سوال نشان می دهد:

63% از دانش آموزان با کتاب پرتکرار به استقبال امتحانات می‌روند

35 درصد از دانش آموزان مشتری دائم کتاب های پرتکرار هستند و با استفاده از این کتاب نتایج خوبی در امتحانات خود کسب کرده اند. این دانش آموزان در امتحانات پیش رو نیز ، این کتاب را تمرین خواهند کرد.

28 درصد دانش آموزان نیز تا کنون استفاده کمی از این کتاب داشته و یا اصلا استفاده نکرده اند اما به توصیه دانش آموزان دیگر و یا به توصیه پشتیبان و مشاور قصد دارند در امتحانات پیش رو ، استفاده کاملی از این کتاب داشته باشند و بتوانند نتایج خوبی کسب نمایند.

در مجموع 63 درصد از دانش آموزان برای کسب آمادگی کامل در امتحانات ، قصد تهیه و استفاده از کتاب پرتکرار را دارند.

لازم به ذکر است جهت آمادگی دانش آموزان سال دوازدهم برای امتحانات نیز ، کتاب 500 سوال تشریحی در دروس مختلف تهیه شده است.

پیشنهاد می کنیم مقاله کاظم قلم چی درباره «جعبه ابزار دوران جمع بندی،امتحانات و کنکور» را از طریق لینک زیر مطالعه نمایید.

مقاله کاظم قلم چی: جعبه ابزار دوران جمع بندی(امتحانات و کنکور)