برنامه جمع‌بندی کنکور 98 هنر به روش سه روز یک‌بار

با توجه به برنامه‌ای که برای دوران جمع‌بندی ارائه شده است شما داوطلبان عزیز بدون در نظر داشتن رشته و موقعیت تحصیلی(فارغ‌التحصی

برنامه جمع‌بندی کنکور 98 هنر به روش سه روز یک‌بار

برنامه‌ دوران جمع‌بندی رشته‌ی هنر به روش سه روز یک‌بار

با توجه به برنامه‌ای که برای دوران جمع‌بندی ارائه شده است شما داوطلبان عزیز بدون در نظر داشتن رشته و موقعیت تحصیلی(فارغ‌التحصیل یا دانش‌آموز) می‌توانید برنامه ی سه روز‌ یک‌بار هنر را در تاریخ‌های تعیین شده و پیشنهادی بعدازظهر همان روز ( چون کنکور هنر بعد‌ازظهر برگزار می‌شود) استفاده‌کنید. برای درس‌های تخصصی کتاب‌ زرد تخصصی مهم‌ترین منبع پیشنهادی ما می‌باشد. در کنار آن از منابع مکمل( برای 2/5 روز باقی‌مانده) مثل آزمون‌های طول سال، سوال‌های نشان‌دار شده توسط خود داوطلب در کتاب‌های آبی تخصصی، گزیده نکات و خلاصه درس‌های ارائه شده در فضای مجازی گروه هنر کانون(سایت، تلگرام، اینستاگرام) یا چاپ شده در پشت دفترچه ی آزمون‌ها و یادداشت‌های خودتان در طول یک‌سال مطالعه استفاده‌ کنید.

در درس‌های عمومی اگر فارغ التحصیل هستید از کتاب 30 مجموعه سوال عمومی (زرد عمومی ) و اگر دانش آموز هستید از کتاب زرد دوازدهم و دهم و یازدهم که تصویر آن‌ها در پوستر آورده شده است استفاده کنید.

برای آزمون‌های هماهنگ کشوری در تاریخ‌های تعیین شده می‌توانید با پر کردن پاسخ‌برگ فعال در صفحه شخصی کارنامه دریافت نمایید.

دانلود برنامه جمع بندی کنکور 98 به روش سه روز یک باردانلود برنامه جمع بندی کنکور 98 به روش سه روز یک بار