معمار معجزه آنفیلد

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول، معمار معجزه مرسی سایدی‌ها برابر بارسلونا لود.

معمار معجزه آنفیلد

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول، معمار معجزه مرسی سایدی ها برابر بارسلونا لود.

به گزارش "ورزش سه"، وقتی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار برگشت مقابل بارسلونا از یورگن کلوپ پرسیده شده چه چیزی فردا شب باید تغییر کند، پاسخ او بسیار کوتاه بود: نتیجه.

 

لیورپول با ارائه نمایشی فوق العاده موفق شد چهار بار دروازه بارسلونا را باز کند اما دوستداران سرمربی آلمانی شاید انتظار جشن خاص تری از کلوپ داشتند.

 

یورگن کلوپ امشب تیمش را جسورانه ارنج کرد و مرسی سایدی ها از همان ثانیه ابتدایی به دروازه بارسلونا حمله برده و در دقیقه 7 نیز به گل اول رسیدند. گرچه نمایش هجومی بارسلونا در ادامه نیمه اول باعث شد هواداران لیورپول در ادامه بازی امید چندانی به بازگشت نداشته باشند، اما معجزه کلوپ در بین نیمه و ورود جورجو واینالدوم همه چیز را تغییر داد.

 

دو گل فوق العاده بازیکن تعویضی لیورپول و البته گل هوشمندانه اوریگی، حکم صعود مرسی سایدی ها در شب غیبت ستاره هایی چون محمد صلاح و روبرتو فرمینو را امضا کرد تا کلوپ دومین فینال متوالی با لیورپول و سومین فینال لیگ قهرمانان دوران مربیگری خود را تجربه کند.

 

شاید هواداران لیورپول و علاقمندان به فوتبال انتظار داشتند یورگن کلوپ در پایان بازی یکی از آن شادی های پرحرارت خود را به نمایش بگذارد، اما او ترجیح داد بسیار آرام ابتدا با ارنستو والورده دست داده و در ادامه نیز اگرچه در جشن شادی بازیکنان شرکت کرد، اما آرام تر از همیشه برخورد کرد تا امشب شاهد جلوه ای تازه از سرمربی پرانرژی آلمانی باشیم.

منبع :